ممنوعیت کامل کریپتو در روسیه نتیجه معکوس خواهد داشت

به گفته یکی از مدیران ارشد Rosfinmonitoring، آژانس اطلاعات مالی روسیه، شهروندان و مشاغل روسی از قبل صاحب ارزهای دیجیتال هستند، به همین دلیل است که ممنوعیت کامل رمزارزها نتیجه معکوس خواهد داشت. در عین حال، تنظیم کننده از ممنوعیت پرداخت با کریپتو و تبلیغات آنها حمایت می‌کند.

 

Rosfinmonitoring از استراتژی دولت برای تنظیم دقیق ارزهای دیجیتال در روسیه حمایت می‌کند

معاون مدیر آژانس هرمان نگلیاد در مصاحبه‌ای با ایزوستیا گفت که سرویس نظارت مالی فدرال روسیه (Rosfinmonitoring) از تصویب قوانین سختگیرانه برای ارزهای دیجیتال، مطابق با مفهوم نظارتی مورد تایید دولت، حمایت می‌کند.

 

 

با این حال، این مقام همچنین به روزنامه روسی اشاره کرد که ممنوعیت کامل آن بعید است و توضیح داد:

ما می‌دانیم که شهروندان و اشخاص حقوقی از قبل صاحب ارز دیجیتال هستند و در چنین شرایطی، ممنوعیت کامل گردش ارزهای دیجیتال نتیجه معکوس خواهد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا