نظر Balaji Srinivasan درباره سقوط صرافی FTX

Balaji Srinivasan می‌گوید که سقوط صرافی FTX باید به عنوان پیش‌نمایش شکست دولت تلقی شود. او هشدار داد که روزی حساب‌های بانکی دلاری آمریکا ممکن است مسدود یا بی‌ارزش شوند و تأکید کرد که مقامات هیچ علاقه‌ای به پیگرد قانونی نشان نخواهند داد. سرینیواسان هشدار داد شرایط بد در راه است و ما به جایگزین‌هایی نیاز داریم.

 

نظر Balaji Srinivasan در مورد FTX و بی‌ارزش شدن دلار آمریکا

Balaji Srinivasan شنبه در یک سری توییت درباره سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX اظهار نظر کرد. Srinivasan که سابقاً مدیر صرافی رمزارز Coinbase و یک شریک عمومی در شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) بود، همچنین نویسنده The Network State، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های WSJ است.

 

او نوشت:

FTX را به عنوان پیش نمایشی از شکست دولت تلقی کنید.

 

یک روز ممکن است موجودی حساب بانکی شما در دلار آمریکا مسدود یا بی‌ارزش شود. مقامات هیچ علاقه‌ای به محاکمه نشان نخواهند داد چون آنها همان کسانی هستند که در وهله اول دستور دادند.شرایط بد در راه است و ما به جایگزین‌هایی نیاز داریم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا