بالاجی سرینیواسان بر دلارزدایی تاکید می‌کند

بالاجی سرینیواسان، مدیر ارشد فنی سابق Coinbase، در توییتر به دنبال‌کنندگان خود درباره موضع قبلی جارد برنشتاین در مورد دلارزدایی یادآوری کرد. سرمایه‌گذار فرشته منطقی در دیدگاه‌هایی می‌بیند که اقتصاددان ارشد جدید کاخ سفید اکنون وضعیت دلار آمریکا به عنوان یک ارز ذخیره جهانی آن را قبول ندارد.

 

بالاجی به صحبت‌های رئیس کمک‌های اقتصادی بایدن اشاره می‌کند

دولت باید تعهد خود را برای حفظ وضعیت ذخیره ارزی دلار کنار بگذارد! این کارآفرین فناوری در پستی که موضع قبلی جرد برنشتاین را در مورد اینکه سیاست واشینگتن در مورد دلار آمریکا چگونه باید باشد و منطق خاصی در آن پیدا کند، اظهار داشت نه، این اقتصاددان ارشد جدید بایدن است که همچین نظری دارد.

 

سرینیواسان به مقاله‌ای که توسط برنشتاین در نیویورک تایمز در اوت ۲۰۱۴ منتشر شد با عنوان دلار پادشاه را از تخت سلطنت خلع کنید اشاره کرد. نویسنده در این مقاله استدلال می‌کند که نقش دلار به عنوان ارزی که بانک‌ها و دولت‌های خارجی می‌خواهند آن را انجام دهند. حفظ رشد شغلی در آمریکا را تضعیف می‌کند و کسری بودجه و تجاری آن را افزایش می‌دهد و حباب‌های مالی را متورم می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا