Bakkt اقدامات پیشگیرانه انجام می‌دهد

طبق گزارش Fortune که در ۱۶ ژوئن منتشر شد، پلتفرم دارایی ارزهای دیجیتال Bakkt به دلیل شرایط قانونی فعلی، سه ارز دیجیتال را از فهرست حذف می‌کند. وکیل عمومی Bakkt اظهار داشت که این پلتفرم عرضه سکه خود را به محض اینکه روشن شدن بیشتر وجود داشته باشد، گسترش خواهد داد.

 

Bakkt به فشار تنظیمی واکنش نشان می‌دهد، Solana ،Polygon و Cardano را حذف می‌کند

Bakkt، پلتفرم دارایی دیجیتال مستقر در نیویورک، روز جمعه فاش کرد که سولانا (SOL)، پالیگان (MATIC) و کاردانو (ADA) را از فهرست خارج می‌کند. این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بررسی دقیق خود را بر روی پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال تشدید کرده و دارایی‌های خاصی را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده معرفی می‌کند.

 

اعلام خروج Bakkt از SOL ،MATIC و ADA توسط مشاور و دبیر کل شرکت، Marc D’Annunzio، در مصاحبه با Fortune اعلام شد. D’Annunzio اظهار داشت که حذف فعالانه ادامه خواهد داشت تا زمانی که شفافیت بیشتری در مورد نحوه ارائه فهرست گسترده‌تری از سکه‌ها به‌طور منطبق وجود داشته باشد.

 

قبل از تصمیم باکت، پلتفرم تجارت دیجیتال Robinhood انتخاب کرده است که کاردانو (ADA)، سولانا (SOL) و پالیگان (MATIC) را از فهرست حذف کند. به همین ترتیب، Etoro مستقر در تل‌آویو اعلام کرده است که ALGO ،MANA ،DASH و MATIC را از فهرست برای مشتریان ایالات متحده با ذکر دلایل مشابه حذف کرده است. رابینهود و اتورو هر دو گفتند که این شرکت‌ها اقدامات پیشگیرانه را تا زمانی که شفافیت مقرراتی در ایالات متحده ایجاد شود، اجرا می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا