اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

پرداخت‌های بیت کوین بحرین از طریق OpenNode

بانک مرکزی بحرین (CBB) قرار است راه‌حل پردازش و پرداخت بیت کوین را با همکاری OpenNode آزمایش کند. OpenNode معتقد است که این حرکت نقطه عطفی برای مردم بحرین، خاورمیانه و کل اقتصاد بیت کوین است.

 

بانک مرکزی بحرین پرداخت‌های بیت کوین را از طریق OpenNode آزمایش می‌کند

طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، پردازنده پرداخت بیت کوین قصد دارد زیرساختی را برای این کار فراهم کند. CBB به OpenNode اجازه داد تا در چارچوب آن فعالیت کند که شرکت‌های فناوری مالی را قادر می‌سازد ایده‌ها و راه‌حل‌های خود را در کشور آزمایش کنند.

 

مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران OpenNode اظهار داشت:

راه‌حل پیشرو زیرساخت بیت‌کوین OpenNode همچنان راه را برای کشورها، دولت‌ها و موسسات مالی معتبر هموار می‌کند تا استاندارد بیت کوین را اتخاذ کنند و در شبکه لایتنینگ تراکنش انجام دهند.

 

راه حل جدید پرداخت بیت کوین بخشی از اقتصاد دیجیتال بحرین است. دلال بوهجی، مدیر اجرایی توسعه سرمایه‌گذاری برای خدمات مالی در هیئت توسعه اقتصادی بحرین، گفت ابتکاری که به زودی توسط پردازشگر پرداخت آزمایش می‌شود ضروری است و نیاز به نوآوری را در عین رعایت همزمان اقدامات نظارتی برجسته می کند.

 

پس از یک دهه بی میلی، چندین کشور خلیج فارس، از جمله بحرین، شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال کردند. بحرین همچنین به دنبال جذب صرافی‌های رمزنگاری متمرکز است. به این ترتیب، یکی از پلتفرم‌های پیشرو در جهان، بایننس، مجوز ارائه خدمات دارایی‌های رمزنگاری شده از بانک مرکزی بحرین (CBB) را دریافت کرد.

 

همانطور که قبلاً گزارش شد، بحرین اولین کشور در خاورمیانه بود که در آن بایننس برای ارائه خدمات کاملاً قانونی از طریق شورای همکاری برای کشورهای عربی خلیج فارس (GCC) چراغ سبز دریافت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا