مبتدی

ارز بیبی شیبا اینو، شت کوینی دیگر!

ارز BABYSHIBAINU

ارز بیبی شیبا اینو را یکی دیگر از شت کوین ها یا میم کوین هایی میتوان دانست که پس از موفقیت شت کوین هایی همانند دوج کوین و شیبا اینو به وجود آمد. بسیاری از شت کوین ها و میم کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال به وجود می آیند و پس از سرمایه گذاری هزاران نفر ناگهان بیش از ۹۰ درصد ارزش خود را از دست میدهند و از بین میروند.

این موضوع در شت کوین مسئله ای بسیار پیش بینی پذیر است زیرا در شت کوین های اسکم همیشه وعده سریع پولدار شدن برای جذب سرمایه به کاربران داده میشود. این سکه ها هیچ گونه برنامه ریزی ندارند و بر اساس جامعه خود پیش میروند. در میان تعداد زیادی شت کوین که در هر روزه وارد بازار میشوند و پس از مدتی بی ارزش رها میشوند، شیبا اینو و دوج کوین را میتوان قهرمان دانست زیرا همواره در بالاترین رتبه ها ایستاده اند. در ادامه به بررسی ارزی که از اسم شیبا اینو به وجود آمد یعنی بیبی شیبا اینو میپردازیم پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

بیبی شیبا اینو چیست؟

babyshibatoken.com در ماه ژوئیه ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد، همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم نام این ارز از شیبا اینو برگرفته شده است. امکان استیک کردن و NFT نیز توسط این شت کوین ارائه میشود همچنین هدایایی از جمله NFT به دارندگان این ارز اهدا میشود که شرایط مخصوص به خودش را دارد. همچنین این ارز از یک مکانیزم برای جلوگیری از پامپ و دامپ نیز استفاده میکند و ارائه پاداش به کاربران در برنامه این ارز نیز میباشد.

بیبی شیبا اینو1

تیم سازنده این ارز همانند بسیاری از دیگر شت کوین ها ناشناخته است و بنا این است که توسط جامعه هدایت شود. تیم سازنده همچنین از عواید این پروژه به دنبال کمک به سگ ها و ایجاد زندگی بهتر برای آنهاست همچنین کمکی هایی به سازمان امریکایی نجات شیبا نیز میشود. طبق اعلام تیم سازنده از اوت ۲۰۲۱ تا کنون بیش از ۵۰۰۰$ کمک های مالی به بنیاد های خیریه دیگر نیز شده است. اهداف جامعه و تیم مربوط به این ارز گسترش استفاده و رشد این پروژه است و ایجاد مارکت NFT و ایجاد یک اکوسیستم است که البته همه ی این موارد منوط به جذب سرمایه بیشتر است. همچنین برای اطلاعات بیشتر در زمینه اینگونه ارزها پیشنهاد میشود از مقاله شت کوین های جدید را از کجا پیدا کنیم؟ بازدید کنید.

 

توکنومیک بیبی شیبا اینو

این ارز دیجیتال بر بستر بایننس راه‌اندازی شده و تعداد کل ارز های قابل ارائه برابر با ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد بوده که در ابتدا تعداد ۵۰ درصد از آن سوزانده شده است. ۲ درصد از درآمد حاصل از فروش این ارز بین دارندگان تقسیم میشود، ۳ درصد صرف مارکتینگ و ۶ درصد نیز برای نقدینگی در نظر گرفته میشود. در زمان نوشتن این مقاله اطلاعات کامل یا دقیقی از این تعداد واحد های در گردش این توکن منشخص نیست.

 

قیمت ارز بیبی شیبا اینو

قیمت BABYSHIBAINU در زمان نوشتن این مقاله برابر ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳۷۶۴$ میباشد که افت بسیاری نسبت به بالاترین قیمت خود داشته است، بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در تاریخ خود (ATH) برابر با ۰.۰۰۰۰۰۵۲۳۴$ میباشد و پایین ترین قیمت در طول تاریخ این ارز دیجیتال (ATL) برابر با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۰۵۱$ است. ارزش کل بازار این ارز دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله برابر با ۳,۷۵۵,۲۵۵$ میباشد که مارکت کپ پایینی است.

بیبی شیبا اینو 2

 

خرید ارز BABYSHIBAINU

این ارز دیجیتال بر بستر بایننس میباشد و شما میتوانید آنرا از طریق صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ تهیه کنید، به گفته این تیم، شت کوین بیبی شیبا اینو در بسیاری از صرافی ها لیست خواهد شد اما لیست شدن مستلزم مارکت کپ بالا و محبوبیت بسیار میباشد که هم اکنون این ارز دیجیتال در این شرایط نمیباشد.

 

جمع‌بندی

ارز بیبی شیبا اینو یکی از شت کوین های بازار ارز دیجیتال است که قیمت بسیار بالایی را تجربه کرده و شت کوین است که برنامه های دقیق و اهداف دقیق و مشخصی ندارد و بر اساس جذب سرمایه توسط جامعه خود پیش میرود. هم اکنون در زمان نوشتن این مقاله قیمت این ارز با افت بسیار زیادی مواجه شده است و دارای ارزش بازار بسیار پایینی میباشد، قبل از خرید هر گونه ارز علی الخصوص شت کوین ها به خوبی تحقیق کنید و از سرمایه گذاری در پروژه هایی که وعده های بیش از حد خوب و غیرقابل باور را میدهند خود داری کنید. تمام توضیحات بالا در این مقاله به منزله سیگنال خرید یا فروش از طرف تیم ارزیدو نبوده و برای واضح تر شدن دید شما نسبت به این ارز میباشد. در بالا به بررسی این ارز پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا