مبتدی

ارز بیبی شیبا کوین، فرزند دیگر شیبا!

ارز BABYSHIBA

ارز بیبی شیبا کوین که نماد اختصاری آن BABYSHIBA میباشد یکی دیگر از شت کوین های سگی بازار ارز دیجیتال است که بر بستر اتریوم راه‌اندازی شده است، همانطور که میدانید شت کوین ها دارای اهداف و یا قابلیت خاصی نیستند و بر اساس یک شوخی یا مسئله ترند شده به وجود می آیند. در بازار ارزهای دیجیتال پس از موفقیت دوج کوین و شیبا اینو، شت کوین های سگ محور به محبوبیت فراوانی رسیدند و به نحوی ترند بازار ارزهای دیجیتال شدند که پس از آن باعث شد تا شت کوین های سگ محور که به نحوی شبیه به این پروژه ها باشند محبوبیت بسیاری پیدا کنند.

 

Baby Shiba Coin چیست؟

Babyshibacoin.io همانطور که در بالا به آن اشاره کردیمم یک شت کوین یا میم کوین بر بستر اتریوم میباشد که توسعه دهندگان آن ناشناس بوده اند و مردم را مالک این پروژه میدانند. به گفته آنها این پروژه کاملا جامعه محور و غیر متمرکز است و روند آن را جامعه تعیین میکند. این پروژه خود را فرزند شیبا اینو و شیبا اینو را به عنوان پدرش معرفی میکند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ارز ها پیشنهاد میشود از مقاله شت کوین های آینده دار + معرفی شت کوین های برتر ۲۰۲۲ بازدید نمائید.

بیبی شیبا کوین 1

آنطور که در وایت پیپیر ذکر شده است، توکنومیک ارز بیبی شیبا کوین به این صورت است، نقدینگی این پروژه تا سال ۲۰۲۴ قفل شده است و ۳ درصد از کل عرضه در اختیار تیم قرار خواهد گرفت که قفل خواهد ماند و در ابتدا در دسترس تیم نخواهد بود. ۳ درصد در فروش خصوصی عرضه خواهد شد، ۳۰ درصد در پیش فروش ارائه خواهد شد، ۲۱ درصد به عنوان نقدینگی قرار خواهد گرفت و ۴۳ دردص از کل عرضه توکن ها در ابتدا سوزانده شده است. همچنین ۵ درصد مالیت بر خرید و فروش وجود دارد که ۴ درصد آن مربوط به مارکتینگ بوده و ۱ درصد آن برای توسعه پروژه در نظر گرفته شده است.

 

قیمت ارز بیبی شیبا کوین

در زمان نوشتن این مقاله قیمت ارز Baby Shiba Coin برابر با ۰.۰۰۰۴۸۵۶$ میباشد، ارزش بازار این شت کوین برابر با ۲۰۳,۹۶۸$ بوده و تعداد کل ئاحد های قابل عرضه برابر با ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد میباشد. بالاترین قیمت در طول تاریخ این ارز (ATH) برابر با ۰.۰۳۳۰۹$ و پایین ترین قیمت در طول تاریخ این ارز دیجیتال (ATL) برابر با ۰.۰۰۰۲۵۵۷$ میباشد.

بیبی شیبا کوین 2

 

خرید ارز BABYSHIBA

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این ارز دیجیتال بر بستر اتریوم میباشد و این ارز را میتوانید از طریق صرافی غیر متمرکز Uniswap.org خریداری کنید همچنین این ارز دیجیتال در صرافی هات بیت لیست شده است که میتوانید با ثبت نام در این صرافی خریداری کنید، لازم به ذکر است این شت کوین در زمان نوشتن این مقاله در رتبه ۵۵۲۸ رتبه Coinmarketcap.com قرار دارد و میزان معاملات این توکن در زمان نوشتن این مقاله برابر ۸۱۷ $ بوده که مبلغ بسیار ناچیزی در مورد یک ارز دیجیتال حتی شت کوین برای میزان معامله میباشد.

 

جمع‌بندی

همانطور که رد بالا به آن اشاره کردین بیبی شیبا کوین یک شت کوین است که بر بستر اتریوم اجرا شده و جامعه محور و غیر متمرکز میباشد. این ارز دیجیتال دارای رتبه بسیار پایین در کوین مارکت کپ بوده و یزان معاملات آن بسیار کم است و میتوان گفت که در زمان نوشتن این مقاله یک پروژه ی رها شده میباشد، قبل از هر گونه اقدام به خرید برای این شت کوین لازم است تحقیقات خود را کامل کنید و این مقاله به عنوان سیگنال خرید یا فروش برای این شت کوین از طرف تیم ارزیدو نمیباشد. پس لازم است قبل از هر گونه خرید یا فروش در مورد این شت کوین خودتان تحقیق کنید. در بالا به بررسی این ارز دیجیتال و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا