دور سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری آزتک

شبکه آزتک، یک زنجیره لایه ۲ حریم خصوصی برای Web3، اعلام کرد که ۱۰۰ میلیون دلار در تامین مالی سری B به رهبری غول VC Andreessen Horowitz (a16z) جمع‌آوری کرده است. دور تأمین مالی همچنین شاهد مشارکت A Capital ،King River ،Variant ،SV Angel ،Hash Key ،Fenbushi و AVG.5 بود.

 

a16z سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری را برای شبکه آزتک رهبری می‌کند

 

همکاری شبکه آزتک با a16z، توسعه یک معماری رمزگذاری‌شده نسل بعدی را تأمین می‌کند که کاربران را قادر می‌سازد بدون افشای هیچ‌گونه اطلاعات اساسی، تأیید کنند که قوانین بلاکچین به درستی دنبال شده‌اند. تمرکز اصلی این بلاکچین‌های رمزگذاری شده اجازه دادن به حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن با توجه به اجرای تراکنش است.

 

زک ویلیامسون، مدیرعامل آزتک اظهار داشت:

آنچه ما در حال ساختن آن هستیم یک فناوری انقلابی است که نحوه تعامل آنلاین ما با یکدیگر را تغییر می‌دهد که در آن کاربر نهایی مشتری است نه محصول. بلاکچین‌های رمزگذاری شده از افراد محافظت می‌کنند و نیاز به سیستم‌های مالی متمرکز را از بین می‌برند.

 

شبکه آزتک تابستان گذشته Aztec Connect را که اتفاقاً اکوسیستمی است که با پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز اتریوم (DeFi) مانند Aave ،Lido و Element Finance ادغام می‌شود، عرضه کرد. در آینده، این شرکت قصد دارد با Compound و پنج پروتکل دیگر DeFi یکپارچه شود.
آزتک همچنین در حال برنامه‌ریزی برای استقرار یک لایه اجرای عمومی-خصوصی جدید امن با اتریوم است که تعامل یکپارچه برنامه‌های رمزگذاری شده و رمزگذاری نشده را در بلاکچین تسهیل می‌کند.

 

تزریق سرمایه جدید برای سوارکردن مهندسان بیشتری در سراسر جهان برای ساخت شبکه در سراسر ابزار Noir، توسعه SDK، ساخت شبکه P2P، علم داده، رمزنگاری و … استفاده خواهد شد. در طول سال گذشته، تیم آزتک از هفت کارمند به نزدیک به ۴۰ نفر افزایش یافته است و انتظار دارد این رقم در کوتاه مدت دو برابر شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا