دور سرمایه‌گذاری ۶ میلیون دلاری Azteco

روز پنجشنبه، شرکت Azteco مستقر در کالیفرنیا فاش کرد که ۶ میلیون دلار سرمایه اولیه را از طریق یک دور مالی که توسط جک دورسی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره Block Inc است، به دست آورده است. آزتکو اظهار داشت که سرمایه تازه به دست آمده هدف خود را برای ارائه راه‌حلی به میلیاردها نفر که شامل شمول مالی و ثبات بلندمدت می‍شود، ادامه می‌دهد.

 

جک دورسی سرمایه‌گذاری ۶ میلیون دلاری را در آزتکو رهبری می‌کند

 

آزتکو اعلام کرد که ۶ میلیون دلار سرمایه اولیه را جمع‌آوری می‌کند. دور سرمایه‌گذاری توسط جک دورسی، مدیر اجرایی Block و شرکت‌کنندگانی مانند Lightning Ventures ،Hivemind Ventures ،Ride Wave Ventures ،Aleka Capital ،Visary Capital و Gaingels هدایت شد. سرمایه‌گذاران دیوید ون در ویل و سونیل راجارامان نیز در دور اولیه آزتکو شرکت کردند.

 

Azteco قصد دارد از طریق راه‌حل‌های بیت کوین به افراد بدون حساب بانکی کمک کند، بنیانگذاران استارتاپ متقاعد شده اند که بیت کوین جایگزینی کم هزینه، ایمن و انعطاف‌پذیر برای بانکداری سنتی است که تقلب پرداخت‌کنندگان را حذف می‌کند و به جمعیت بدون بانک اجازه می‌دهد ارزش را ذخیره کنند، خرید کنند و به اعتبار بدون حساب بانکی سنتی دسترسی داشته باشند. در بیانیه روز پنجشنبه، دورسی مشارکت خود را ناشی از تحسین جدی از مأموریت استارت‌آپ بیان کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا