همکاری Axie Infinity و CyberKongz

همکاری Axie Infinity و CyberKongz با هم! بخشی از مجموعه جدید CyberKongz NFT در زنجیره Ronin Sky Mavis ساخته خواهد شد.

 

همکاری Axie Infinity و CyberKongz

Sky Mavis خالق Axie Infinity از همکاری با مجموعه CyberKongz خبر داد که این قرارداد شامل پاداش دادن به برخی از بازیکنان بازی با NFTهای این مجموعه است. CyberKongz در ۲۷ ژوئیه از مجموعه NFT جدیدی به نام Genkai پرده‌برداری می‌کند که برخی از توکن‌ها بر روی سایدچین Ronin مینت می‌شوند.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد:

“Genkai یک مجموعه هنری الهام گرفته از هنر انیمه است و نسخه بعدی این کالکشن خواهد بود.”

این کالکشن مجموعاً ۲۰۰۰۰ توکن دارد که ۴۰۰۰ توکن از طریق بازار NFT داخلی Sky Mavis به نام Mavis Market در Ronin در دسترس خواهد بود.

منبع: theblock

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا