بیدار شدن نزدیک به ۸۰,۰۰۰ توکن ICO Ether

بر اساس معیارهای زنجیره‌ای، یک کیف پول غیرفعال حاوی ۶۱,۲۱۶ اتر که در طول عرضه اولیه سکه (ICO) به دست آمده است، اخیراً پس از هشت سال بیکار بودن، ارز دیجیتال را منتقل کرده است. گزارش شده است که وجوه به صرافی کریپتو کراکن ارسال شده است. این رخداد چهارمین مورد از توکن‌های فعال ETH ICO در سال جاری را نشان می‌دهد، با مقدار قابل توجهی از نزدیک به ۸۰,۰۰۰ اتر غیرفعال بیدار شده و در سال ۲۰۲۳ فعال می‌شود.

 

Ethereum ICO Whale تعداد ۱۱۶ میلیون دلار در اتر پس از ۸ سال خواب جابه‌جا کرد

Whale Alert، یک تجزیه‌کننده بلاکچین، در ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۳، جامعه را در مورد بیدار شدن ۶۱,۲۱۶ اتر پس از یک دوره هشت ساله عدم فعالیت آگاه کرد. Lookonchain، ناظران بازار onchain نیز در مورد این تراکنش توییت کرد و تاکید کرد که کاربر تقریباً ۰.۳۱ دلار برای هر اتر پرداخت کرده است. عرضه اولیه سکه اتریوم (ICO) از اواخر ژوئیه ۲۰۱۴ تا هفته اول سپتامبر در همان سال رخ داد.

 

اگرچه کاربر کمتر از ۲۰,۰۰۰ دلار برای ذخیره اتر پرداخت کرده است، ارزش فعلی وجوه با نرخ ارز فعلی به ۱۱۶.۵ میلیون دلار می‌رسد. ظاهرا، وجوه به یک آدرس اتریوم ارسال شده است که به عنوان کیف پول متعلق به کراکن شناسایی شده است. طبق معیارهای Whale Alert، قبل از انتقال قابل توجه ۶۱,۲۱۶ اتر، ۸۰۰۰ ETH از یک کیف پول ICO در ۲۷ می سال جاری منتقل شده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا