مصاحبهاخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتال

از کریپتو و سرمایه‌گذاری‌های سوداگرانه اجتناب کنید

مجری برنامه Mad Money، جیم کرامر، به سرمایه‌گذاران توصیه کرده است که از ارزهای دیجیتال و سایر سرمایه‌گذاری‌های سفته‌بازانه و پرریسک پرهیز کنید. کرامر تاکید کرد که درگیر رمزنگاری نشوید!

 

جیم کرامر به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که از رمزنگاری خودداری کنند

مجری برنامه Mad Money CNBC، جیم کرامر، سه‌شنبه توصیه‌هایی را در مورد اینکه در شرایط فعلی بازار چه سرمایه‌گذاری کنیم، ارائه کرد. کرامر یک مدیر سابق صندوق تامینی است که یکی از بنیانگذاران Thestreet.com، یک وب سایت خبری مالی و سوادآموزی است.

 

میزبان Mad Money از سرمایه‌گذاران خواسته است که از دارایی‌های سفته‌بازانه از جمله ارزهای دیجیتال دوری کنند. او هشدار داد که این سرمایه‌گذاری‌ها با تداوم موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو برای مبارزه با تورم، وضعیت خوبی نخواهند داشت.

 

رئیس فدرال رزرو به ما گفت که باید از انجام کارهای احمقانه با پول خود دست برداریم. کرامر با اشاره به سخنرانی پاول در جکسون هول، وایومینگ، گفت:

این محور سخنرانی او در روز جمعه بود. رئیس بانک مرکزی هشدار داد که نبرد فدرال رزرو با تورم مقداری فشار به همراه خواهد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا