تحلیل هفتگی آوالانچ (Avax) ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

آوالانچ ارز دیجیتال محبوب و یکی از بهترین بلاکچین‌های بازار این روز‌ها با ریزش قیمت همراه است. روند نزولی آوالانچ ماه هاست که پا برجاست و به سطوح قیمتی چندین ماه گذشته خود رسیده است. آوالانچ پس از برخورد به مهم‌ترین سطح حملایتی خود یعنی حمایت ۲۵ دلار، با افزایش تقاضا همراه شده و کمی قیمت خود را ریکاوری کرده است. تصور آواکس کمتر از ۲۵ دلار کمی دو از ذهن به نظر میاید. این ارز دیجیتال پس از ریزش از قیمت ۱۴۸ دلاری تاکنون با ۸۰ درصد ریزش مواجه شده و درحال پیدا کردن کف قیمتی خود می‌باشد.

 

تحلیل هفتگی آوالانچ
تحلیل هفتگی آوالانچ

 

اگر آوالانچ موفق به نگهداشتن حمایت کنونی نشود، حمایت بعدی در قیمت ۱۰ دلاری وجود دارد. هرچند رسیدن آواکس به این قیمت کمی دور به‌نظر می‌‎رسد، اما یک معامله‌گر همواره باید بدترین سناریو‌ها را نیز در نظر داشته باشد.

حرکت ساید اندیکاتور استوکاستیک در محدوده منفی، می‌تواند نشان از توقف نزول قیمت و صعودی موقت آن باشد.

اگر قصد خرید آواکس و سرمایه‌گذاری دارید قیمت کنونی قیمت ارزنده‌ای برای خرید است. هرچند که در شرایط کنونی بازار، احتمال دیدن قیمت‌های پایین‌تر نیز وجود دارد. رعایت مدیریت سرمایه و خرید پله‌ای همواره مهم‌‍‌ترین اصل برای ماندگاری و کاهش ریسک در بازار است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا