تحلیل آوالانچ، حمایت قوی خریداران، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل آوالانچ در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت آوالانچ به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری آوالانچ فرا رسیده است. آیا دوباره آوالانچ از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی آوالانچ به وضعیت جفت ارز AVAX/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز آوالانچ

تحلیل آوالانچ نشان از یک کانال نزولی بلند مدت دارد. در حال حاضر آوالانچ ۱۹.۵۵ دلار را ارزش دارد. اما خبر خوب این است که قیمت در بالای MA 50 روزه خودش حمایت شده و این ناحیه را شکسته است. به نظر می‌رسد روند صعودی در حال استارت خوردن است ولی باید منتظر ریزش بیشتر تا نواحی ۱۹.۴۹ دلار، ۱۹.۱۵ دلار و حتی ۱۷.۷۰ دلار برای ورود به این ارز پر پتانسیل باشیم. در صورتی که این کف‌های قیمتی تائید شوند در هفته‌های آینده می‌توانیم به اعداد بالاتر دست پیدا کنیم.

تحلیل آوالانچ 30 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

تحلیل آوالانچ نشان می‌دهد، قیمت در حال حاضر ۱۹.۵۵ دلار است. اگر روند صعودی ادامه پیدا کند به دلیل حجم پایین معاملات خیلی رشد شارپی را انتظار نداریم. اگر خرید‌هایی را در قیمت‌های پایین‌تر داشته‌اید، پله پله سیو سود را فراموش نکنید. آوالانچ در مسیر صعودی می‌تواند اهداف ۱۹.۷۵ دلار و ۲۰.۶۲ دلار را پس بگیرد. در صورتی که بالای ۲۵ دلار تثبیتی رخ دهد، احتمال هموار شدن مسیر صعودی تا ۴۰ دلار وجود دارد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا