تحلیل هفتگی آوالانچ (Avax) ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

آوالانچ در هفته گذشته به سطح کلیدی خود رسید و به آن واکنش نشان داد. این ارز دیجیتال که به کف کانال صعودی خود رسید، به آن واکنش نشان داده و با کندل‌های سبز همراه شده است. انتظار داریم آواکس از این کانال خود خارج نشود و به سمت سطوح بالاتر حرکت کند. آواکس که یکی از بهترین عملکرد‌ها را در سال گذشته داشت، هم‌اکنون تمام آن رشد را پس گرفته است.

 

تایم فریم روزانه آواکس
تایم فریم روزانه آواکس

 

در تصویر دو سناریو احتمالی کشیده شده است. طبق چارت وقوع سناریو سفید رنگ از احتمال بیشتری برخوردار است. ریزش آواکس تا قیمت ۹ دلار کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. اما در صورتی که آواکس تمایل به حفظ کانال داشته باشد با کمی حرکت ساید و جمع کردن فنر خود می‌‍‌تواند دوباره به مدار صعودی خود بازگردد.

اندیکاتور RSI در آخرین موج خود با قیمت واگرایی صعودی نشان داده، همگام شدن واگرایی RSI و برخورد قیمت به کف کانال صعودی می‌تواند کمی قیمت را به بالا پرتاب کند.

  • آواکس در موقعیت معامله خوبی قرار دادشته و برای خرید مساعد است.
  • در صورت خرید و سرمایه‌گذاری آواکس، حتما از حد ضرر استفاده کرده یا از خرید پله‌‌ای استفاده کنید.
  • مدیریت سرمایه، نگهداری مقداری نقدینگی همواره از اصول اصلی بازار مالی است.
  • آواکس از پروژه‌های مطرح بازار و بلاکچین‌های قدرتمند است. تصور آینده روشن این رمز ارز دور از ذهن نیست.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا