ماینرها

معرفی ماینر Avalonminer 1246 + ارزهای قابل استخراج با ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶ + راه اندازی آن

ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶

ماینر Avalonminer 1246 به عنوان اولین دستگاه استخراج بیت کوین توسط شرکت اوالون ماینرز (AvalonMiners) به بازار آمد. این ماینر یکی از دستگاه هایی با توان مصرفی بالا با جنس آلمینیومی و در ابعاد (۳۳.۱ * ۱۹.۵ * ۲۹.۲) می باشد.

این ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶ یا همان Cannan AvalonMiner 1246 به سیستمی مجهز است که در صورت تشخیص خرابی در هر قسمت از ماینر، سیستم کنترل کننده به صورت خودکار دستگاه را خاموش می کند تا از آسیب های جدی احتمالی پیشگیری کند. در رابطه با توان مصرفی این دستگاه باید گفت که با توجه به بالا بودن توان مصرفی، نیازمند منبع تغذیه ی کافی برای عملکرد بهینه دارد.

در صورتی که قصد خرید این ماینر را دارید حتما توان مصرفی آن (۳۴۲۰W) آن را در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که هر چقدر توان مصرفی بالاتر باشد، هزینه ی برق هم بالاتر می باشد.

 

مشخصات ماینر Avalonminer 1246

مدل Avalonminer 1246
سازنده اوالون ماینرز (AvalonMiners)
ابعاد ۳۳.۱ * ۱۹.۵ * ۲۹.۲
وزن ۱۲.۸ کیلوگرم
تعداد فن ۴
توان مصرفی ۳۴۲۰W
الگوریتم SHA-256
هش ریت ۹۰Th/s±۳%
سطح نویز ۷۵ دسیبل
دما -۵ -۳۵ درجه
رطوبت ۵ – ۹۵ درصد

 

مشخصات ماینر Avalonminer 1246

 

خنک کنندگی دستگاه ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶

ابن ماینر دارای ۴ عدد فن می باشد که به اتلاف گرمای دستگاه کمک می کند. این ماینر با توجه به هش ریت و توان مصرفی بالای خود گرمای زیادی تولید می کند. هر ۴ فن موجود در این دستگاه باهم کار می کنند تا دمای بهینه و مناسب این ماینر را ایجاد کنند. دستگاه A1246 با فن های خنک کننده ی سریع ۱۲۰۳۸ مجهز شده است.

فن های جلویی دوتایی می باشند و برای ورود هوا به داخل دستگاه می باشند. هر فن دارای ۷ پره می باشد که به سرعت ورود هوا و گردش هوا کمک می کند. این طراحی بینظیر برای خاک نگرفتن سیستم بسیار مفید و کارامد می باشد و از خرابی های احتمالی جلوگیری می کند.

فن ها با ولتاژ ۱۲ می باشند و فن دوتایی دیگر که در انتهای دستگاه ماینر Avalonminer 1246 قرار دارند، هوای گرم داخلی را به بیرون می فرستند تا دستگاه را در دمای مطلوب خود حفظ کنند. کمک دیگر این فن ها به کارگران می باشد که از تصادفات ناشی از تماس با تیغه ها پیشگیری می کند.

 

سطح نویز (صدا) ماینر Avalonminer 1246

سطح نویز این دستگاه ۷۵ دسیبل می باشد. در مقایسه با ماینر های موجود در بازار، یکی از دستگاه هایی می باشد که از هش ریت بالایی برخوردار است. بالا بودن سطح صدای ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶ به دلیل بالا بودن توان مصرفی آن می باشد که آن هم بالاست.

 

سود دهی دستگاه ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶

این ماینر در سود دهی بسیاز زبان زد می باشد و در بین ماینر ها مشهور است. برای ماینر های تازه وارد که قصد استخراج بیت کوین را دارند، این دستگاه گزینه ی مناسبی می باشد. به خاطر داشته باشید که سود هر ماینینگ بسته به قیمت ارز مورد نظر در بازار متغیر می باشد. سود تقریبی و تخمین زده شده ی این ماینر مطابق زیر می باشد.

سود تخمین زده شده ی روزانه سود تخمین زده شده ی ماهانه سود تخمین زده شده ی سالانه
$ ۳.۱۱ $ ۹۳.۲۰ $ ۱,۱۱۸.۳۵

 

ارزهای قابل استخراج در ماینر Avalonminer 1246

علاوه بر بیت کوین که این دستگاه برای استخراج آن معروف است، ارز هایی همچون اِ کوین (Acoin)، کیورکوین (cure)، جول کوین (XJO)، آنبرکبل (UNB)، پییر کوین (PPC)، بیت کوین کش (BCH)، ای مارک (DEM)، تراکوین (TRC) و بیت کوین ایس وی (BSV) نیز قابل استخراج می باشد.

 

ارزهای قابل استخراج در ماینر Avalonminer 1246

 

راه انداری ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶

مراحل زیر را دنبال کنید تا دستگاه ماینر Avalonminer 1246 خود را راه اندازی کنید.

 

مقررات ایمنی

لطفا تمام مراحل را طبق آن چیزی که برای شما اورده ایم پیش روید تا از هر صدمه ی فیزیکی، شوک الکتریکی و آتش سوزی احتمالی که به شخص ممکن است وارد شود جلوگیری کنید. دستوالعمل ها را دنبال کنید و حرکت و یا جابجایی خارج از این موارد انجام ندهید.

 • منبع تغذیه بالاتر از ولتاژ گفته شده در جدول ابتدای مقاله نباشد.
 • تجهیزات را در جای ثابت (بدون هیچگونه تحرک) بگذارید.
 • به هنگام بررسی و تعمیرات دستگاه از افراد حرفه ای کمک بگیرید.
 • به هنگام مشاهده ی هر اتفاق غیر طبیعی، برق را قطع نموده و با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

 

اتصال سخت افزارها به ماینر Avalonminer 1246

به تصویر زیر دقت کنید؛ شماره یک برای اتصال منبع تغذیه به دستگاه خود می باشد که از طریق کابل لَن (Lan) انم می شود. شماره ی ۲ که برای شما مشخص شده محل اتصال فن های ماینر شما می باشد. کابل ۴ فیش فن های خود را متصل کنید.

 

اتصال سخت افزارها به ماینر Avalonminer 1246

 

در بخش بعدی همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، شماره ۳ محل قرارگیری کابل های فن می باشد. شماره ی چهار برای اتصال منبع تغذیه می باشد که با یک برد کنترل اتفاق می افتد.

 

اتصال کابل فن ها به ماینر Avalonminer 1246

 

و شماره ۵ هم در تصویر زیر برای اتصال کابل هش برد به کنترل برد می باشد که از طریق کابل ۷ پین انجام می شود.

 

اتصال کابل هش برد به کنترل برد در ماینر اوالون ماینر 1246

 

نشانگر LED

 • بعد از اتصال برق، نشانگر چند دفعه رنگ قرمز را به حالت فلش زنان نشان می دهد.
 • بعد از اینکه دستگاه شروع به کار کردن می کند، چند ثانیه رنگ زرد به نمایش در خواهد آمد. در این لحظه دکمه ی func را بزنید تا وارد فاز پیکربندی شوید.
 • رنگ نشانگر در حالت عادی و در صورتی که همه چیز درست پیش رود به رنگ سبز در می آید.
 • نشانگر در حالتی که سیستم در حال آماده سازی باشد به رنگ زرد در می آید.
 • زمانی که فن ها به خوبی کار نکنند و یا زیادی از دستگاه کار کشیده باشید و دمای دستگاه بالا رود، رنگ نشانگر قرمز خواهد شد.
 • زمانی که سیستم در حال انجام فرایند می باشد و یا اینکه دکمه ی func را بزنید، یکی در میان رنگ نشانگر زرد و سبز می شود که با زدن مجدد دکمه ی func رنگ نشانگر به رنگی که باید در می آید.
 • بازگشت به تنظیمات کارخانه: به این صورت که دکمه ی func را به مدت ۵ ثانیه بدون برداشتن نگه دارید تا رنگ قرمز به حالت فلش رنان در آید. سپس دکمه ی restart را بزنید و یا برق را قطع کنید تا محدد راه اندازی شود.

 

ضمانت دستگاه ماینر Avalonminer 1246

در حین انجام فرایند، تجهیزات ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶ ممکن است به دلیل از دست دادن اتصالات و یا اتفاقات غیر طبیعی به خوبی کار نکنند. تمام این نواقص را خودتان می توانید متوجه شوید و برای حل آن اقدام نمایید. چنانچه این صدمات شامل گارانتی این ماینر باشد، می توانید با خدمات پس از فروش این دستگاه تماس بگیرید.

بعد از اینکه محصول به دست مشتری برسد، ضمانت ۱۸۰ روزه ی آن شروع می شود. اما به نکات زیر توجه نمایید که شامل گارانتی نمی شوند:

 • آسیب های فیزیکی همچون شکستگی یا تکه تکه شدن
 • آسیب های ناشی از صاعقه و یا نوسان ولتاژ
 • آثار سوختگی بر روی مدار و یا تراشه
 • خسارات ناشی از ورود آب
 • اتمام دوره گارانتی

 

راه اندازی استخر برای استخراج در ماینر اوالون ماینر ۱۲۴۶

برای تغییر و یا اضافه کردن استخر، در بخش استخر مطلب زیر را تایپ کنید.:

URL: stratum+tcp://btc.luxor.tech:700

 

راه اندازی استخر برای استخراج در ماینر avalonminer 1246

 

برای بخش نام کاربری، می توانید از هر چیزی استفاده کنید اما مراقب باشید تا از نشانه ها و یا کاراکتر های خاص استفاده نکنید تا نام کاربری شما را نا معتبر نداند. و برای بخش رمز (password) هم ۱۲۳ را وارد نمایید و سپس save را بزنید.

برای اتصال منتظر بمانید و سپس بر روی overview بزنید تا اتصال را بررسی کنید. اگر منحنی را دیدی به این معناست که استخر درست نصب شده است.

امتیاز دهید

مریم افشار

کارشناس ارشد زبان انگلیسی، مترجم، محقق و مقاله نویس حرفه‌ایِ دنیای ارزهای دیجیتال، یک روزنامه نگار فناوری مالی که از سال 2015 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2016، بیش از 500 مقاله در مورد پروتکل های مخربی که امروزه در حال ظهور است، نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا