تحلیل آوالانچ، صعود‌های موقت، ۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ شبیه به کلیت بازار پس از نزول اخیر حال با کندل‌های سبز همراه شده است. اما این کندل‌های سبز تا کجا ادامه خواهند داشت؟ آیا روند تغییر کرده است؟ احتمال اینکه روند تغییر کرده باشد بسیار پایین است. صعود‌های فعلی نقش پول بک یا اصلاح روند نزولی را دارند و خیلی ادامه نخواهند داشت. پس اگر قصد خرید دارید هیجانی نشده و صبر کنید تا قیمت روند اصلی خود را نشان‌دهد. هم‌اکنون قیمت آوالانچ در حدود ۲۰ دلار است اما می‌تواند حتی تا ۱۱ دلار نیز ریزش کند. با ادامه تحلیل آوالانچ همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

اصلاح صعودی آوالانچ می‌تواند تا امتحان دوباره سطح ۲۵ دلار ادامه داشته باشد، در صورتی که خرس‌ها از این سطح حمایت کنند، آوالانچ باری دیگر با نزول همراه شده و حتی می‌تواند تا سطح حمایت ۱۱ دلار خود پایین کشیده شود. برتری فروشندگان کاملا قابل مشاهده است. پس بهتر است در معاملات خود جوانب احتیاط را رعایت کنید.

 

نمودار روزانه آوالانچ
نمودار روزانه آوالانچ

 

اندیکاتور RSI نیز همچنان از قدرت خرس‌های بازار سخن می‌گوید، روند آن کاملا نزولی شده و مامنتوم بسیار بالاست. تمامی صعود‌ها نقش اصلاح را داشته و فعلا تغییر روندی در کار نیست. تا زمانی که آوالانچ خود را بالای سطح ۲۵ دلار تثبیت نکند، نمی‌تواند به صعود خوش بین بود.

  • در صورت واکنش به مقاومت ۲۵ دلار و مشاهده سیگنال‌های نزولی می‌توان اقدام به معامله فروش کرد.
  • برای عجله نکنید، روند همچنان نزولی است و فرصت‌های بهتری در آینده پدید خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا