تحلیل آوالانچتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل آوالانچ، برتری مطلق خرس‌ها، ۷ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ که روند بلند مدت و کوتاه مدتی آن با نزول همراه است. هم‌اکنون در حال کاهش قیمت به سمت سطح حمایت کلیدی ۱۲ دلار است. سطحی که می‌تواند کف نهایی آوالانچ را تشکیل دهد. اگر این سناریو اتفاق اوفتد، بهترین فرصت سرمایه‌گذاری در این رمز ارز به وجود خواهد آمد. هم‌اکنون قیمت آوالانچ در حدود ۱۷ دلار معامله می‌شود. برای بررسی دقیق‌تر، با تحلیل آوالانچ همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

آوالانچ در نزدیکی خط روند نزولی کوتاه مدت خود قرار دارد. این خط روند می‌تواند باعث قدرت گرفتن بیشتر نزول‌ها شود. این نزول می‌تواند تا سطح حمایت استاتیکی ۱۲ دلار ادامه یابد که می‌تواند کف نهایی آوالانج باشد. اگر خلاف این سناریو اتفاق اوفتد، آوالانچ باید خط روند نزولی را شکسته و به سمت امتحان دوباره سطح ۲۵ دلار حرکت کند.

 

تحلیل آوالانچ
تحلیل آوالانچ

 

اندیکاتور RSI بیش از ۲ ماه است که در زیر محدوده ۵۰ در حال نوسان است. این نشان از قدرت بیشتر خرس‌ها دارد. تاکنون سیگنال RSI از نشان ار ادامه نزول دارد همانطور که در چارت نیز مشخص است و پیش‌تر گفتیم. برای بی اعتبار شدن این تحلیل، RSI نیازمند صعود به سمت بالای سطح ۵۰ است که می‌تواند قیمت را  با شکست خط روند نزولی همراه کند.

 

  • برای معامله آوالانچ بهتر است کمی صبر کنید، با ادامه نزول فرصت‌های بهتری برای خرید و سرمایه‌گذاری بلند مدت به وجود خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا