تحلیل آوالانچ، صعود تا کجا؟ ۷ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل آوالانچ هفته‌های گذشته چیزی جز ریزش دیده نمی‌شود، اما گویا این هفته اوضاع متفاوت خواهد بود. ارز دیجیتال آوالانچ پس از ریزش‌های اخیر هفته گذشته را با صعود و بازیابی قیمت به پایان رساند. آوالانچ موفق شد تا پس از ۱۰ هفته متوالی که با کندل‌های قرمز بسته شدند، اولین کندل هفتگی سبز خود را ثبت کند. این اتفاق کمی به آرام گرفتن بازار کمک خواهد کرد.

حال باید دید هدف این موج صعودی کجاست؟ تا کجا ادامه خواهد یافت؟ آیا روند نزولی به پایان رسیده است؟

 

نمودار هفتگی آوالانچ
نمودار هفتگی آوالانچ

 

از آنجایی که آوالانچ از کانال صعودی خود خارج شده بود. صعود هفته گذشته را می‌توان به منزله پول بک و امتحان دوباره کف کانال در نظر گرفت. انتظار داریم این رشد تا مقاومت ۲۵ دلار ادامه پیدا کند. فعلا تا رسیدن قیمت به مقاومت و واکنش آن باید صبر کرد.

در صورتی آوالانچ موفق به شکست و تثبیت قیمت بالای مقاومت شود اوضاع قیمتی آن کمی بهتر خواهد شد. اما در صورتی که مقاومت به وظیفه خود عمل کند احتمالا قیمت به سطح حمایتی پایین‌تر یعنی ۱۰ دلار ریزش خواهد کرد.

اندیکاتور RSI در تایم فریم هفتگی، به سطح ۳۰ برخورد کرده و گارد نزولی خود را از دست داده است. این می‌تواند نشانه‌ای از آرام گرفتن نسبی بازار و نزدیک شدن به کف قیمتی باشد.

  • فعلا آوالانچ در موقعیت خرید قرار ندارد، بهتر است تا واکنش مقاومت ۲۵ دلار صبر کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا