تحلیل آوالانچ، پایان صعود‌ها، ۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ پس از یک روند صعودی یکماهه بالاخره به سطح مقاومت استاتیک کلیدی خود برخورد کرد و با ضعف خریدار مواجه شد. انتظار داشتیم که آوالانچ به صعود خود تا هدف ۲۵ دلار ادامه دهد و پس از آن نزولی شود که تا‌کنون مطابق تحلیل در حرکت است. مقاومت ۲۵ دلار بسیار متسحکم و  معتبر است، شکست این مقاومت نیازمند قدرت بالای خریداران است که فعلا در تمام بازار رمز ارز‌ها مشاهده نمی‌شود. برای مطالعه جزئیات بیشتر در مورد تحلیل آوالانچ تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه آوالانچ
نمودار روزانه آوالانچ

 

همانطور که در تصویر مشخص است. آوالانچ به مقاومت استاتیک خود که طلاقی خط روند کانال صعودی نیز بود برخورد کرد. به‌نوعی این حرکت صعودی را می‌توان پول بکی بر کانال از دست رفته نیز دانست. حال آوالانچ به خط روند صعود کوتاه مدت آن رسیده است. این خط روند می‌تواند نقش تریگر (ماشه) حرکت نزولی را ایفا کند. اگر معاملات فیوچرز انجام می‌دهید، پس از شکست این ماشه می‌توانید وارد معامله شورت به هدف ۱۳ دلار شوید.

اندیکاتور RSI زودتر از خط روند قیمت، خط روند خود را شکسته است. یک سیگنال نزولی معتبر از طرف اندیکاتور RSI است. با وجود اینکه سیگنال RSI از اعتبار کافی برخوردار است اما تا فعال نشدن ماشه در نمودار قیمت باید منتظر تایید ماند.

اندیکاتور مکدی نیز درحال ایجاد کراس نزولی و خم شدن به سمت پایین است. سیگنال نزولی مکدی نیز اعتبار حرکت نزولی را افزوده است. با این حال تا زمان فعال نشدن ماشه (شکست خط روند کوتاه مدت) نباید وارد معامله فروش شد.

  • برای معامله آوالانچ عجله نکنید، بهتر است تا مشاهده تایید‌های کافی صبر کنید.
  • اگر قصد خرید آوالانچ را دارید بهتر است برای دیدن قیمت‌های پایین‌تر صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا