تحلیل آوالانچ، تست کانال از دست رفته، ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل آوالانچ این هفته نشان از تست دوباره کانال از دست رفته می‌دهد. در تحلیل هفته گذشته دیدیم که آوالانچ کانال صعودی خود را از دست داد. شکست کانال با کندل‌های قدرتمندی اتفاق افتاد که قدرت خرس‌های بازار را نشان می‌دهد. حال این ارز دیجیتال که از نظر فاندامنتالی چیزی کم نگذاشته است، اقدام به برگشت و تست دوباره کانال کرده است. آیا شکست تایید خواهد شد؟ یا آوالانچ دوباره به کانال صعودی خود باز خواهد گشت؟

 

تایم فریم روزانه آوالانچ
تایم فریم روزانه آوالانچ

 

شکست کانال آوالانچ که با ریزش تقریبا ۵۰ درصدی اتفاق افتاد! برای تست دوباره کانال نیازمند یک رشد دوبرابری است که احتمال وقوع آن کمتر است. به هرحال آولانچ در حال حرکت به‌سوی کانال از دسته رفته است تا بتواند اعتبار شکست خود را تست کند. در صورت تایید پول بک، این ارز دیجیتال می‌تواند دوباره تا اهداف پایین‌تر ریزش کند.

اندیکاتور RSI یک روند صعودی کم‌رمق تشکیل داده که کمی به بهتر شدن اوضاع می‌تواند کمک کند. همچنین استوکاستیک در تلاش برای خروج از منطقه اشباع و بدست آوردن مامنتوم صعودی خود است.

  • خرید آوالانچ در این محدوده منطقی نیست، بهتر است برای تثبیت قیمت و پیدا کردن کف‌های قیمتی صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا