تحلیل آوالانچتحلیل

تحلیل آوالانچ، افزایش تمایلات نزولی، ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ همگام با کلیت بازار با ریزش‌ همراه است، ریزشی که اینبار قصد دارد تا کف‌های نهایی که از ماه‌ها پیش تایین کرده بودیم ادامه پیدا کند. تمایلات خرس‌ها در کندل‌های قرمز قدرتمند کاملا مشخص است. انتظار داریم این ریزش تا سطح ۱۲ دلار ادامه پیدا کند و سپس با حمایت گاو‌ها مواجه شود. باید دید آیا آن سطح می‌تواند پایانی بر ریزش‌ها باشد؟ هم‌اکنون قیمت آوالانچ در حدود ۱۶.۶ دلار بوده و از سقف هفته گذشته خود ۲۳ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل آوالانچ همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

همانطور که گفتیم برتری دست فروشندگان بوده و قیمت به سمت سطوح پایین‌تر در حرکت است. انتظار داریم این ریزش تا سطح ۱۲ دلار ادامه پیدا کند اما آیا این سطح می‌تواند پایانی بر ریزش‌ها باشد؟ اگر اینطور باشد، آوالانچ احتمالا وارد فاز کف‌سازی و انباشت خواهد شد. اما اگر این سطح نیز از دست رود، اوضاع برای این ارز دیجیتال خوب نخواهد بود.

 

تحلیل آوالانچ
تحلیل آوالانچ

 

اندیکاتور  RSI نیز کاملا مامنتوم نزولی دارد اما با قیمت واگرایی داده است. قیمت در حال ثبت کف پایین‌تر اما RSI کف‌های بالاتری ثبت می‌کند. احتمال دارد این واگرایی از قدرت فروش بکاهد با این حال فعلا در چارت چیزی جز مامنتوم نزولی نمی‌توانیم ببینیم.

 

  • از معاملات هیجانی پرهیز کنید، فعلا آوالانچ در موقعیت معامله قرار ندارد، بهتر از نظاره‌گر بازار باشید تا تثبیت آن در سطوح حمایتی دیده شود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا