تحلیل هفتگی آوالانچ (Avax) ۳ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ که در ماه‌های اخیر همگام با بازار ریزشی شده است. اکنون به کف کانال صعودی خود رسیده است. آواکس در هفته گذشته کمی آرام گرفت و به ریزش خود استراحت داد، اما همچنان نمی‌توان با اطمینان کف قیمتی آواکس را مشخص کرد. در صورتی که ارز دیجیتال آواکس به حمایت ۲۵ دلار واکنش دهد و خود را بالای آن ثبیت کند، می‌تواند داخل کانال صعودی خود بماند و با کمی حرکت ساید به کف کانال برخورد کند.

 

تحلیل هفتگی آواکس 3.3.1401
تحلیل هفتگی آواکس ۳.۳.۱۴۰۱

 

در تصویر، ۲ سناریو احتمالی ارز دیجیتال آواکس آورده شده است. هنوز به قطعیت نمی‌توان گفت ۲۵ دلار کف واقعی آواکس است و این ارز دیجیتال می‌‍‌تواند تا ۱۰ دلار نزول کند. اما در صورتی که حمایت ۳۰ دلار به وظیفه خود عمل کند، آواکس با ثبیت و کمی استراحت قیمت ( رنج زدن) می‌تواند به کف کانال صعودی برخورد کرده و به سمت بالا حرکت کند.

  • منتظر آواکس ۱۰ دلاری ماندن ریسک خود را در پی دارد و آواکس ممکن است هیچ وقت این قیمت را نبیند.
  • در این شرایط خرید پله‌ای کم‌ریسک‌ترین راه ممکن است. با تقسیم سرمایه به ۲ بخش می‌توان کف‌های قیمتی را شکار کرد.
  • آواکس جزو بهترین پروژه‌های کریپتویی بوده و آینده‌ آن تا حدی تضمین شده است، پس سرمایه‌گذاری با دید بلند مدت می‌تواند سود‌ساز باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا