تحلیل آوالانچ، خروج از کانال صعودی، ۲۴.۳.۱۴۰۱

آوالانچ ارز دیجیتال قدرتمند این بازار نیز موفق به حفظ کانال صعودی خود نشد و آن را رو به پایین شکست. در تحلیل آوالانچ هفته گذشته انتظار حمایت از کف قیمت را داشتیم که با توجه به ریزش کل بازار کریپتو این اتفاق نیافتاد. حال که آوالانچ از کانال صعودی خود خارج شد. حمایت کلیدی بعدی و کف احتمالی آن قیمت ۱۰ دلار است.

 

چارت روزانه آوالانچ
چارت روزانه آوالانچ

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، آوالانچ طی یک حرکت شارپی از کانال خود خارج شد. با توجه به قدرت کندل‌ها می‌توان گفت شکست جعلی نیست و قیمت می‌تواند خود را زیر کانال تثبیت کند. در این صورت انتظار اینکه آوالانچ به محدوده ۱۰ دلار برسد بسیار بالا می‌رود.

اندیکاتور RSI که یک روند صعودی موقت تشکیل داده بود، از خط روند صعودی خود خارج شده و گارد نزولی گرفته است. ورود RSI به محدوده زیر ۳۰ می‌تواند ریزش را تشدید کند.

  • آوالانچ پروژه قدرتمندی است و ریزش‌های قیمتی تاثیری در قدرت فاندامنتالی پروژه نخواهد داشت.
  • احتمال اینکه ۱۰ دلار کف قیمتی آوالانچ باشد بسیار بالاست.
  • سرمایه‌گذاری در پروژه آوالانچ در بلند مدت می‌تواند بسیار سود‌ساز باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا