تحلیل آوالانچتحلیل

تحلیل آوالانچ، هجوم دوباره خرس‌ها، ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ، که هفته گذشته اوضاع بهتری داشت، باری دیگر با هجوم خرس‌ها مواجه شده است. مانتوم نزولی بالا گرفته و احتمال دیدن قیمت‌های پایین‌تر وجود دارد. هدف نهایی آوالانچ از این روند نزولی احتمالا سطح ۱۱-۱۲ دلار باشد. در حال حاضر آوالانچ چیزی در حدود ۴۰ درصد با این سطح فاصله دارد. هم‌اکنون قیمت آوالانچ در حدود ۱۸.۸ دلار بوده است. برای بررسی دقیق‌تر با ادامه تحلیل آوالانچ همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

ارز دیجیتال آوالانچ هم‌اکنون در حال تشکیل یک حمایت است اما همانطور که گفتیم این حمایت نمی‌تواند قدرت کافی برای برگرداندن روند را داشته باشد. به هرحال اگر این حمایت از دست رود، آواکس برای لمس هدف ۱۱ دلار حرکت خواهد کرد. حمایت کلیدی ۱۱ دلار می‌تواند بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال را فراهم آورد.

 

تحلیل آوالانچ
تحلیل آوالانچ

 

اندیکاتور RSI پس از نفوذ ناموفق به سطح بالای ۵۰، باری دیگر ریزشی شد، اگر این اندیکاتور خود را در محدوده کنونی تثبیت کند، باعث افزایش فشار فروش و قدرت کندل‌‎های قرمز خواهد شد.

  • تا زمان شکسته نشدن حمایت کنونی، نمی‌توان به ریزش مطمئن بود، با این حال نزول احتمال بالا را به خود اختصاص داده است.
  • در صورت انجام معاملات مدیریت سرمایه فراموش نشود زیرا بازار این روز‌ها ریسک بیشتری پیدا کرده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا