تحلیل آوالانچ، بلاتکلیفی در روند، ۲۱ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ، یکی از قدرتمند‌ترین شبکه‌های بلاکچینی در دنیای رمز‌ارز‌ها است. این ارز دیجیتال که در ماه‌های اخیر ریزشی بوده هم‌اکنون دچار یک سردرگمی در روند خود شده است. در تحلیل آوالانچ، این رمز‌ارز هم‌اکنون در مسیر رسیدن به حمایت اصلی خود در قیمت ۱۰ دلار است. در زمان نگارش این تحلیل ارز دیجیتال آواکس با قیمت ۱۸ دلار در حال معامله است که از سقف تاریخی خود ۸۷ درصد ریزش کرده است.

 

نمودار روزانه آوالانچ
نمودار روزانه آوالانچ

 

آوالانچ پس از خروج از کانال صعودی که همراه با ریزش قدرتمندی بود، هم‌اکنون یک روند صعودی کم رمق را پدید آورده است. این روند صعودی می‌تواند به معنی یک پول‌بک ترکیبی باشد، حتی ممکن است تا قیمت ۲۳ -۲۵ دلار نیز ادامه داشته باشد، اما عبور از مقاومت ۲۵ دلار با توجه به شرایط کنونی بعید به نظر می‌رسد.

اندیکاتور RSI نیز با توجه به روند صعودی خود اما همچنان زیر سطح ۵۰ در نوسان است که نشان کم رمق بودن خریداران می‌دهد. ممکن است یک عبور جعلی دیگر از سطح ۵۰ داشته باشیم اما تثبیت بالای آن فعلا دور از انتظار است.

اگر آوالانچ موفق به شکست سطح ۲۵ دلار نشود احتمال ریزش تا کف ۱۰ دلاری بالا خواهد رفت. حمایت ۱۰ دلار می‌تواند کف نهایی آوالانچ باشد.

  • فعلا آوالانچ برای سرمایه‌گذاری مناسب نیست، بهتر است نظاره‌گر بازار برای تثبیت قیمت باشید.
  • خرید در کف ۱۰ دلاری با رعایت مدیریت سرمایه و حد ضرر، خرید کم ریسکی خواهد بود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا