تحلیل آوالانچ، همچنان سبز! ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ، چیزی در حدود ۲ ماه است که در یک روند صعودی کوتاه مدتی قرار گرفته است. در این دو ماه آوالانچ موفق شد تا در حدود ۱۰۰ رشد کرده قیمت خود را از ۱۳ دلار به ۲۸ دلار افزایش دهد. هم‌اکنون آوالانچ به مقاومت خط روند کانال صعودی از دست رفته خود برخورد کرده و موفق به عبور از آن نشده است. حال در تحلیل آوالانچ بررسی خواهیم کرد که آیا روز‌های سبز به پایان رسیده و منتظر نزول قیمت باشیم؟ یا آوالانچ باری دیگر به کانال صعودی خود باز خواهد گشت.

 

نمودار روزانه آوالانچ
نمودار روزانه آوالانچ

 

آوالانچ در طی صعود اخیر خود، موفق شد که مقاومت میانگین متحرک ۶۰ روزه را بشکند، میانگین متحرک ۶۰ دوره‌ای در نوع خود یک مقاومت مهم است که شکسته شده است. همچنین آوالانچ از سد مقاومت استاتیک ۲۵ دلاری نیز گذر کرده و منتظر تثبیت آن نشسته‌ایم. در صورتی که این ارز دیجیتال بتواند خود را بالای ۲۵ دلار تثبیت کند، می‌تواند کمی اوضاع را بازار را آرام کرده و برای اهداف بالاتر آماده شود.

اندیکاتور RSI نیز عالی عمل‌کرده و از مامنتوم صعودی چیزی کم نگذاشته است. روند صعودی حفظ شده و قدرت آن رو به افزایش است. بر اساس اندیکاتور RSI دور از انتظار نیست اگر آوالانچ به صعود خود ادامه دهد و بتواند باری دیگر به داخل کانال صعودی تاریخی خود کشیده شود.

  • اگر قصد خرید آوالانچ را دارید، بهتر است تا تثبیت قیمت بالای حمایت ۲۵ دلار صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا