تحلیل آوالانچتحلیل

تحلیل آوالانچ، کم شدن فشار فروش، ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ ۲۵ روز است که در روند نزولی میان مدت خود به سر می‌برد، روندی که از قیمت ۲۸ دلار شروع شد و هم‌اکنون قیمت آوالانچ را به ۱۸ دلار رسانده است. در چند روز گذشته این ارز دیجیتال در حال استراحت روند بوده و از قدرت نزول کاسته است. هرچند که این استراحت به معنی تغییر روند نیست و نزول می‌تواند ادامه داشته باشد. کف قیمتی آوالانچ محدوده ۱۰ تا ۱۱ دلار بوده و انتظار داریم قیمت تا لمس این سطح ادامه پیدا کند. با ادامه تحلیل آوالانچ همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

شبکه آوالانچ که ارز دیجیتال آن به‌نام آواکس شناخته می‌شود. هم‌اکنون یک حمایت نسبی در قیمت ۱۸ دلار ساخته است. این حمایت فعلا کمکی به استراحت روند نزولی کرده است اما اعتبار کافی برای برگشت قیمت را ندارد. با توجه به شدت گرفتن نزول‌ها در کلیت بازار، انتظار داریم آوالانچ نیز به نزول خود ادامه دهد.

 

نمودار روزانه آوالانچ
نمودار روزانه آوالانچ

 

اندیکاتور RSI به سطح ۳۰ یعنی نقطه ورود محدوده اشباع فروش واکنش داده و یک واگرایی جزئیی نیز از خود نشان داده است. این واگرایی به تنهایی خیلی قابل اتکا نیست و این ارز دیجیتال همچنان پتانسیل ریزش داد. استراحت فعلی می‌تواند RSI را کمی بالا بکشد تا فضا برای ریزش بعدی وجود داشته باشد.

  • فعلا آوالانچ در موقعیت خرید قرار ندارد، اگر قصد خرید یا سرمایه‌‌‎گذاری دارید بهتر است صبر کنید تا قیمت خود را تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا