تحلیل آوالانچتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل آوالانچ، نزول بیشتر؟ ۱۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ هم‌اکنون در حال لمس خط روند نزولی کوتاه مدت خود است. خط روندی که پتانسیل ریزش بیشتر را در خود دارد. واکنش به این سطح می‌تواند آوالانچ را به سمت سطوح پایین‌تر هدایت کند. اما اگر گا‌و‌ها موفق به شکست این خط روند شوند می‌توان صعود بیشتری تا مقاومت استاتیک ۲۵ دلار متصور شد. در شرایط کنونی باید منتظر سیگنال‌های معتبر ماند تا بهتر بتوان حرکت بعدی پیش‌بینی کرد. هم‌اکنون آوالانچ با قیمت ۱۷.۳ دلار در حال معامله است. برای مشاهده جزئیات بیشتر با ادامه تحلیل آوالانچ همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال آوالانچ

اگر این خط روند نزولی که در تصویر مشخص است، مانع رشد آوالانچ شود، این رمز ارز می‌تواند به ریزش ادامه دهد، ریزشی که حتی تا قیمت ۱۰ دلار می‌تواند ادامه پیدا کند. اگر معامله‌گر کوتاه مدت هستید، با پذیرش ریسک و مدیریت سرمایه می‌توانید به فکر معامله فروش باشید.

 

تحلیل آوالانچ
تحلیل آوالانچ

 

برای بی‌اعتبار شدن تحلیل ریزش، خریداران باید بتوانند خط روند نزولی را شکسته و به سمت مقاومت ۲۵ دلار حرکت کند. اگر مقاومت ۲۵ دلار نیز بشکند، می‌توان روز‌های بهتری را برای این رمز ارز متصور شد.

اندیکاتور RSI نیز روندی خنثی داشته و زیر سطح ۵۰ نوسان کرده است. اما کف‌هایی متفاومت با نمودار قیمت تشکیل داده است. این واگرایی می‌تواند به خریداران کمک کرده و فشار خرید را افزایش دهد. با این حال تا زمانی که RSI زیر سطح ۵۰ است مامنتوم صعودی کم رمق‌تر است.

 

  • کوتاه مدتی آوالانچ احتمال ریزش بیشتر دارد، اما کف‌های نهایی و پایان ریزش‌ها نزدیک بوده و این رمز ارز پتانسیل رشد بالایی در آینده خواهد داشت.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا