تحلیل آوالانچ، بلاتکلیفی قیمت، ۱۴ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ هم‌اکنون در یک بلاتکلیفی قیمتی دچار شده است. در تحلیل آوالانچ هفته گذشته دیدیم که قیمت در حال تکمیل یک پول بک به کانال از دست رفته است. با وجود اینکه پول به سطح کانال نرسید، اما به‌صورت خارجی خود را تکمیل کرد و دوباره با ریزش همراه است.

آوالانچ در محدوده‌ای دچار شده که نه گارد نزولی دارد نه صعودی اما همچنان هدف قیمتی ۱۰ دلار برای پایان ریزش‌ها روی میز است.

 

آوالانچ، نمای روزانه
آوالانچ، نمای روزانه

 

دوسناریو پیش رو برای تحلیل آوالانچ از این قرار هستند: سناریو اول ادامه ریزش تا حمایت ۱۰ دلار که می‌تواند کف نهایی آوالانچ باشد و پس از آن وارد فاز کف‌سازی شویم.

سناریو ادامه صعود و تثبیت بالای مقاومت ۲۵ دلار و شروع فاز‌ کف‌سازی در آن محدوده. این سناریو می‌تواند بهترین سناریو ممکن در بازار نزولی باشد. در این صورت صعود‌های آینده برای آوالانچ راحت‌تر انجام خواهد شد.

  • هم اکنون آوالانچ در موقعیت معماله قرار ندارد، در این شرایط نظاره‌گر بودن بهترین تصمیم است.
تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا