تحلیل آوالانچ، تلاش دوباره برای فتح مقاومت، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آوالانچ همچنان در حال تلاش برای فتح مقاومت ۲۵ دلار است. گویا گاو‌ها قصد ترک زمین را نداشته و به‌دنبال قیمت‌های بالاتر هستند. اگر بیت کوین به‌عنوان لیدر اصلی بازار، بتواند خود را بالای ۲۵ هزار دلار تثبیت کند، انتظار داریم آوالانچ نیز از صد این مقاومت گذر کند. در این صورت باری دیگر با فشار خرس‌ها قیمت پس زده خواهد شد و به سمت سطوح پایین‌تر نزول خواهد کرد.

 

نمودار روزانه آوالانچ
نمودار روزانه آوالانچ

 

تلاش گاو‌ها برای صعود قیمت در نمودار واضح است. اما از اعتبار مقاومت ۲۵ دلاری آوالانچ نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. نشانه‌های مثبتی در بازار دیده می‌شود، اما تا زمانی که قیمت کاملا موفق به عبور از مقاومت نشود با قطعیت نمی‌توان نظر داد. همانطور که گفتیم اگر آوالانچ موفق به شکستن مقاومت شود می‌تواند تا اهداف بعدی خود که سطوح ۳۷ دلار و ۵۰ هستند، پیش روی کند.

اندیکاتور RSI نیز همچنان در روند صعودی خود حرکت می‌کند، هم‌اکنون به حمایت خط روند رسیده و در حال حمایت شدن است. تا اینجای کار نشانه‌ها در این اندیکاتور مثبت هستند که می‌تواند به مامنتوم صعودی قیمت کمک کند.

  • از آنجایی که آوالانچ به محدوده مقاومتی خود رسیده است، در موقعیت خرید قرار ندارد. بهتر است تا واکنش قیمت به این سطح مقاومتی صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا