اخبار آلت‌کوین‌هااخبار بلاکچین

انتقاد بنیانگذار آوالانچ از اطلاعات Terra Collapse

بنیانگذار آوالانچ از اطلاعات نادرست در مورد AVAX در Terra Collapse انتقاد می کند

پروفسور Emin Gün Sirer رایج ترین تصورات غلط در مورد نقش آوالانچ و AVAX در درام Terra (LUNA) را مورد انتقاد قرار می دهد. او همچنین به یکی از جنبه‌های طراحی AVAX اشاره کرد که از فروپاشی مشابه آن جلوگیری می‌کند.

 

AVAX، SOL، ETH در نهایت مانند LUNA سقوط نخواهند کرد، در اینجا دلیل آن است

اول از همه، آقای Sirer تاکید کرد که Luna Foundation Guard (LFG) مقدار قابل توجهی از کوین های AVAX را قبل از سقوط TerraUSD (UST) نگه نمی داشت.

تعداد کوین های AVAX که توسط LFG نگهداری می شود بسیار کم است.

در همین حال، عرضه AVAX به ۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن محدود شده است: هیچ توکن دیگری نمی تواند توسط بنیاد Avalanche یا اشخاص ثالث ساخته شود.

به این ترتیب، هیچ احتمالی وجود ندارد که AVAX بتواند مانند Terra (LUNA) فرو بریزد: تراژدی آن را باید به “مارپیچ مرگ” ناشی از ضرب نامحدود LUNA نسبت داد.

 

آقای سیرر همچنین مجذوب عملکرد بلاک چین خود در جریان کشتار آلتکوین در اواسط ماه مه است. به گفته وی، شاهد جهش بی‌نظیر تراکنش‌ها بوده و آنها را بدون آفلاین شدن مدیریت کرده است.

چنین مقاومت در برابر حمله نتیجه برتری فنی Avalanche است که به پلتفرم اجازه می‌دهد ۱.۲ میلیون تراکنش در روز را پردازش کند که بیشتر از اتریوم (ETH) است.

وی همچنین اضافه کرد که افزایش فشار معاملاتی منجر به افزایش هزینه گس فی در زنجیره C آوالانچ نشد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا