تحلیل آوالانچ (Avax)، ادامه گارد نزولی، ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آواکس هم‌اکنون در یک موقعیت بسیار حساس قرار دارد. آواکس در هفته گذشته موفق به تثبیت خود بالای حمایت ۲۷ دلار نشد و گارد نزولی خود را حفظ کرد. کندل روزانه امروز در تاریخ سه شنبه ۱۷ خرداد در حال تشکیل یک الگوی پوشا نزولی است. تایید الگو می‌تواند آواکس را به سمت سطوح پایین‌تر هدایت کند.

 

نمای روزانه آواکس
نمای روزانه آواکس

 

در حال حاضر حمایت کف کانال صعودی آخرین امید آواکس برای ماندن در مدار صعودی بلند مدت است. در صورت از دست رفتن این کانال آواکس می‌تواند تا سطح ۱۵ دلار و سپس ۱۰ دلار کاهش پیدا کند.

اندیکاتور RSI در نمودار آواکس مانند دیگر ارز‌های دیجیتال با واگرایی همراه شده است. این واگرایی می‌تواند کمی امید برای حفظ کانال به دارندگان این ارز دیجیتال به ارمغان آورد.

  • برای خرید آواکس بهتر است عجله نکنید، خرید در صورت تثبیت بالای مقاومت ۲۷ دلار می‌توانند خرید کم ریسکی باشد.
  • در صورت حرکت به سمت اهداف پایین‌تر خرید در قیمت‌های ۱۵ دلار به پایین نیز برای سرمایه‌گذاری مناسب است.
  • استفاده از استراتژی خرید پله‌ای و در کنار مدیریت سرمایه بسیار به کاهش ریسک معاملات کمک خواهد کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا