Autograph، پلتفرمی محبوب بین ورزشکاران

پلتفرم آتوگراف

آتوگراف، یک استارتاپ NFT با محتوای امضاهای دیجیتالی است. تام بریدی یکی از بنیانگذاران این پلتفرم می‌باشد، او همچنین یکی از افراد تاثیرگذار حوزه ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ بوده است. Autograph با بزرگ‌ترین نام‌های ورزشی از جمله لبرون جیمز، کوین دورانت و تونی هاک همکاری کرده است.

 

پلتفرم آتوگراف

 

آتوگراف چگونه کار می‌کند؟

Autograph پلتفرمی است که به کاربران اجازه می دهد تا امضاهای دیجیتالی را ایجاد، خرید و فروش کنند. این امضاها بر روی بلاکچین ذخیره می شوند، که به آنها اجازه داد و ستد یا فروش مانند هر ارز دیجیتال دیگری را می دهد.

Autograph توسط تام بریدی، که چهره مطرح این شرکت نیز هست، تاسیس شد. بریدی یک چهره شناخته شده ورزشی است و مشارکت او در Autograph به محبوبیت این پلتفرم افزوده است.

 

آتوگراف چگونه کار می‌کند؟

 

مزایای Autograph نسبت به سایر پلتفرم های NFT

محبوبیت این پلتفرم به دو دلیل است:

  • Autograph با برخی از بزرگترین نام ها در ورزش و سرگرمی همکاری می‌کند. در این پلتفرم شما نام‌های بزرگی همچون Tiger Wood، Tony Hawk، Usain Bolt، Rafael Nadal را می‌بینید.
  • Autograph توسط تام بریدی تأسیس شده است. بریدی به شرکت اعتباری بخشیده است، که دیگر استارت‌آپ‌های NFT از آن برخوردار نیستند.

 

مزایای Autograph نسبت به سایر پلتفرم های NFT

 

آموزش خرید در پلتفرم Autograph

برای خرید امضاهای پلتفرم آتوگراف شما نیاز به ساخت اکانت در سایت DraftKings.com دارید. تمامی خرید‌ها در مارکت پلیس draftkings انجام می‌شود.

در حال حاضر خرید و فروش در پلتفرم آتوگراف فقط برای افراد ساکن در آمریکا امکان‌پذیر است! ولی هدف این پلتفرم جهانی شدن است.

 

آموزش خرید در پلتفرم Autograph

 

آموزش فروش در پلتفرم Autograph

  • در ابتدا شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت Autograph دارید.
  • در مرحله بعد، باید عکس امضایی که می‌خواهید برای فروش بگذارید را آپلود کنید.
  • سپس، امضای آپلود شده را قیمت گذاری کنید.
  • در نهایت، پول امضای فروخته شده به حساب کاربر واریز می‌شود.

 

آموزش فروش در پلتفرم Autograph

۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا