مشکلات ادامه‌دار کریپتو در استرالیا

بانک ملی استرالیا (NAB) به سایر وام‌دهندگان بزرگ در این کشور پیوسته است تا پرداخت‌ها به برخی صرافی‌های ارزهای دیجیتال را مسدود کند. این مؤسسه بانکی اعلام کرد که در حال ارائه حفاظت‌های جدید از مشتری در مورد تراکنش‌های مالی با برخی پلتفرم‌های کریپتویی مرتبط با کلاهبرداری است.

 

مداخله بانک NAB استرالیا در پرداخت ۱۸۴ میلیون دلاری که نگرانی‌های کلاهبرداری را افزایش داد

بانک ملی استرالیا، یکی از چهار بانک بزرگ استرالیا، نقل و انتقالات را به برخی صرافی‌های ارزهای دیجیتال پرخطر محدود می‌کند. روز دوشنبه، وام‌دهنده اعلام کرد که بلوک‌های جدیدی را در پلتفرم‌های دارایی دیجیتالی که در آن کلاهبرداری‌ها شایع‌تر است، معرفی می‌کند.

 

بین مارس و ژوئیه سال جاری، مشتریان NAB پس از دریافت هشدارهای کلاهبرداری از بانک، پرداخت بیش از ۲۷۰ میلیون دلار استرالیا (تقریباً ۱۸۴ میلیون دلار) را متوقف کردند.

 

این بانک خاطرنشان کرد:

نزدیک به نیمی از وجوه کلاهبرداری گزارش شده به صرافی جرایم مالی استرالیا در یک دوره ۳۰ روزه اخیر به ارزهای دیجیتال مرتبط بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا