اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

مقررات فوری استیبل کوین و یوان دیجیتال در استرالیا

اندرو براگ، سناتور لیبرال استرالیایی در نیو ساوت ولز، پیش‌نویس لایحه‌ای را تهیه کرد که می‌تواند بخش ارزهای دیجیتال محلی را تحت نظارت دقیق قرار دهد. در صورت تصویب، لایحه سناتور براگ، صادرکنندگان استیبل کوین و بانک‌هایی را که با یوان دیجیتال سروکار دارند، تحت نظارت گسترده قرار می‌دهد.  در صورت پذیرش، این قانون صرافی‌های دارایی دیجیتال و صادرکنندگان استیبل کوین را ملزم می‌کند تا عملیات خود را برای مقامات افشا کنند، در حالی که بانک‌های چینی که با یوان دیجیتال در استرالیا سر و کار دارند نیز با بررسی دقیق‌تری مواجه خواهند شد.

 

استرالیا باید قانون‌گذاری سریع‌تر عمل کند

در سخنرانی اخیر در انجمن‌های بلاکچین، سناتور براگ اظهار داشت زمان آن رسیده است که صنعت کریپتو از سایه‌ها به سمت نور بیاید. او با تشریح فروپاشی Terra، پیش‌نویس لایحه‌ای را ارائه کرد که عمدتاً بر روی صادرکنندگان استیبل کوین متمرکز است.

 

قبل از معرفی محصولات به مصرف‌کنندگان، آنها باید مجوز ویژه‌ای از ناظران استرالیا دریافت کنند. علاوه بر این، چنین شرکت‌هایی ملزم به داشتن ذخایر به ارز داخلی و خارجی خواهند بود تا در صورت سقوط، هزینه‌های مشتریان بازپرداخت شود.

 

 

لایحه سناتور براگ همچنین گروهی از موسسات مالی چینی را که در استرالیا فعالیت می‌کنند ملزم می‌کند تا تراکنش‌های یوآن دیجیتال خود را به بانک مرکزی گزارش دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا