ممیزی صرافی‌هایی مانند بایننس و FTX بی‌معنی است

مایکل بری، مدیر صندوق تامینی که به دلیل پیش‌بینی بحران مالی سال ۲۰۰۸ شهرت دارد، می‌گوید مشکل حسابرسی صرافی‌های ارزهای دیجیتال، مانند Binance و FTX، مانند زمانی است که او شروع به استفاده از نوع جدیدی از مبادله پیش‌فرض اعتبار کرد. او توضیح داد حسابرسان ما در حین کار یاد می‌گرفتند و این چیز خوبی نیست.

 

مایکل بری در مورد حسابرسی صرافی‌های ارزهای دیجیتال

مایکل بری، سرمایه‌گذار مشهور و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Scion Asset Management، جمعه گفت که ممیزی اثبات ذخایر (POR) صرافی‌های ارزهای دیجیتال، از جمله Binance و صرافی سقوط کرده FTX، بی‌معنی است.

 

بری بیشتر به این دلیل شناخته شده است که اولین سرمایه‌گذاری است که بحران وام مسکن در ایالات متحده را بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ پیش‌بینی کرده و از آن سود برده است. فیلمی با بازی کریستین بیل نیز از آن ساخته شده است.

 

بری با اظهار نظر در مورد توقف حسابرسی اثبات ذخایر برای شرکت‌های ارز دیجیتال در توییتی نوشت:

مشکل این است. در سال ۲۰۰۵، زمانی که من شروع به استفاده از نوع جدیدی از مبادله پیش‌فرض اعتبار کردم، حسابرسان ما در حال یادگیری بودند. این چیز خوبی نیست. همین امر در مورد FTX ،Binance و غیره نیز صدق می کند. حسابرسی اساساً در این مورد بی‌معنی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا