تلاش برای افشای نام اعتبار طلبکاران FTX

در میان روند ورشکستگی FTX در حال انجام، اسناد دادگاه نشان می‌دهد که شرکت‌های رسانه‌ای مانند بلومبرگ، نیویورک تایمز (NYT)، داو جونز و فایننشال تایمز (FT) می‌خواهند اطلاعات ویرایش شده مرتبط با طلبکاران FTX منتشر شوند. شرکت‌های رسانه‌ای معتقدند که مردم باید از اطلاعات طلبکاران مطلع شوند، زیرا نشریات در پرونده دادگاه تاکید کردند که رسانه‌های خبری مانند چشم و گوش مردم عمل می‌کنند.

 

مداخله‌گران رسانه‌ای اصرار دارند که دادگاه باید اطلاعات طلبکاران FTX را منتشر کند

چهار نشریه مهم رسانه خبری سندی را با پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ مرتبط با صرافی ارزهای دیجیتال FTX که اکنون از بین رفته است، ثبت کرده اند. اساساً، نشریات خود را مداخله‌گران رسانه‌ای می‌نامند و مداخله‌گران به مهر و موم کردن و ویرایش مداوم اطلاعاتی که از لحاظ تاریخی اساساً ماهیت عمومی داشته‌اند، اعتراض دارند. این چهار رسانه شامل فایننشال تایمز (FT)، نیویورک تایمز (NYT)، بلومبرگ و داو جونز هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا