Atomic Wallet هک شد

در ۳ ژوئن ۲۰۲۳، منابع متعدد جزئیاتی را درباره حمله به Atomic Wallet فاش کردند که منجر به خسارات مالی قابل توجهی برای بسیاری از قربانیان شد. تیم Atomic Wallet اعلام کرد که در حال بررسی این موضوع هستند، در حالی که محققان زنجیره‌ای مانند Zachxbt نیز عمیق‌تر به جستجوی توضیحات پرداخته‌اند.

 

کابوس مالی غیرمتمرکز

بر اساس چندین گزارش، به نظر می‌رسد که پلتفرم کیف پول غیرمتمرکز مالی (defi) Atomic Wallet هک شده است. روز شنبه، تیم Atomic Wallet پس از شنیدن نظرات کاربران آسیب دیده، این رویداد را در حساب توییتر خود تأیید کرد. ما گزارش‌هایی مبنی بر به خطر افتادن کیف پول‌ها دریافت کرده‌ایم. ما تمام تلاش خود را برای بررسی و تحلیل وضعیت انجام می‌دهیم. همانطور که اطلاعات بیشتری در اختیار داریم، آن را بر این اساس به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

Atomic Wallet با داشتن تعداد کاربران تخمینی پنج میلیون نفری، شاهد ابراز نارضایتی چند نفر از کاربران خود پس از به‌روزرسانی بود.

 

یکی از قربانیان ابراز تاسف کرد:

تمام پول من از Atomic Wallet ناپدید شده است. این مسئولیت شما برای تامین وجوه است. تکلیف سرمایه‌های ما چه خواهد شد؟

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا