محافظت از دارایی دارندگان کریپتو

به گفته ونکت ناگا، مدیر عامل Serenity Shield، یک برنامه غیرمتمرکز حفظ حریم خصوصی، بسیاری از دارندگان رمزارز امروزی اهمیت نه تنها محافظت و حفظ دارایی‌های خود، بلکه توانایی انتقال آن‌ها در صورت وقوع رویدادهای غیرمنتظره را درک می‌کنند. ناگا در پاسخ‌های کتبی به پرسش‌های ارسال شده، همچنین استدلال کرد که پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال نمی‌تواند بدون یک راه‌حل قوی برنامه‌ریزی محقق شود.

 

یک مشکل بلاکچینی به راه حل بلاکچینی نیاز دارد

ونکت ناگا، مدیر عامل برنامه غیرمتمرکز سرینیتی شیلد متمرکز بر حریم خصوصی، معتقد است که طرح‌های ارث بری (inheritance plans) در کریپتو مهم هستند، اما همچنین اذعان می‌کند که داشتن چنین طرحی با خطراتی از جمله از دست دادن یا سرقت کلیدهای خصوصی همراه است. مدیرعامل همچنین موافقت کرد که در برخی موارد، دستگاه‌های سخت‌افزاری که برای ذخیره دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌شوند ممکن است در معرض خطر قرار گیرند و این می‌تواند منجر به ضرر دائمی شود.

 

با این حال، ناگا اصرار داشت که دارندگان رمزارز همچنان می‌توانند با انتخاب راه‌حلی که از قراردادهای هوشمند و توکن‌های غیرمثلی (NFT) برای ذخیره و انتقال ایمن کلیدها به ذینفعان منتخب یک فرد استفاده می‌کند، بر خطرات مرتبط با داشتن طرح ارث غلبه کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا