اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

با افزایش تورم، سهام متضرر می‌شود

بانک جهانی سرمایه گذاری گلدمن ساکس از سرمایه گذاران خواسته است که اکنون کالا بخرند و نگران رکود اقتصادی باشند. تحلیلگران این شرکت، کالاها را به عنوان بهترین طبقه دارایی برای مالکیت در مرحله پایانی چرخه که تقاضا بالاتر از عرضه باقی می‌ماند می‌دانند. در همین حال، گلدمن خاطرنشان کرد با افزایش نرخ تورم و احتمال غافلگیری فدرال رزرو، سهام ممکن است آسیب ببیند.

 

توصیه گلدمن ساکس: اکنون کالا بخرید

بانک سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس به سرمایه گذاران توصیه کرده است که کالا خریداری کنند. گلدمن در یادداشتی با عنوان اکنون کالاها را بخرید، بعداً نگران رکود اقتصادی باشید که روز دوشنبه منتشر شد، نوشت اقتصاددانان ما خطر رکود اقتصادی خارج از اروپا در ۱۲ ماه آینده را نسبتاً پایین می‌دانند.

 

تحلیلگران این شرکت، از جمله سابین شلز، جفری کوری و دیمین کوروالین توضیح دادند:

با توجه به اینکه نفت آخرین کالا در عصر کمبود شدید انرژی است، ما معتقدیم که عقب نشینی در کل مجتمع نفتی نقطه ورود جذابی برای سرمایه گذاری‌های طولانی مدت است.

 

در ایالات متحده، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، هفته گذشته گفت:

ما در حال برداشتن گام‌های قوی و سریع برای تعدیل تقاضا هستیم تا همسویی بهتری با عرضه داشته باشیم و انتظارات تورمی را ثابت نگه داریم و تا زمانی که مطمئن شویم کار انجام شده است، به آن ادامه خواهیم داد.

 

علاوه بر این، ایزابل اشنابل، عضو هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا (ECB) روز شنبه خاطرنشان کرد که بانک‌های مرکزی در سراسر جهان در معرض خطر از دست دادن اعتماد عمومی هستند و اکنون باید برای مبارزه با تورم با قدرت عمل کنند، حتی اگر این امر اقتصاد آنها را به رکود بکشاند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا