نظر آرتور هیز درباره بیت کوین

آرتور هیز، مدیر عامل سابق پلتفرم مشتقات کریپتویی Bitmex، در یک مقاله تازه رونمایی شده در وبلاگ، بیان می‌کند که بیت کوین ارز اصلی هوش مصنوعی (AI) است. هیز معتقد است که با حرکت رو به جلو، بیت کوین ارز مورد علاقه هوش مصنوعی خواهد بود، زیرا آنها باید از سیستمی استفاده کنند که همیشه، دیجیتال و کاملاً خودکار در دسترس باشد.

 

آرتور هیز پیش‌بینی می‌کند که هوش مصنوعی و بیت کوین یک اتحاد تشکیل دهند، پیش‌بینی می‌کند قیمت تا ۷۶۰,۰۰۰ دلار افزایش یابد

مدیر اجرایی سابق Bitmex چندین مقاله در وبلاگ cryptohays substack.com خود به اشتراک گذاشته است و در ۶ ژوئیه ۲۰۲۳ به بررسی بیت کوین و هوش مصنوعی (AI) پرداخت. هیز تصور می‌کند که بیت کوین نقش مهمی در آینده هوش مصنوعی ایفا می‌کند زیرا در آخرین مقاله خود ادعا می‌کند که دارایی کریپتویی غالب به عنوان غذای هوش مصنوعی عمل می‌کند.

 

هیز پیشنهاد می‌کند که هوش مصنوعی و رباتیک عمدتاً بر ریشه‌کن کردن کارهای پیش پا افتاده تمرکز می‌کنند و افراد بیشتری را برای تعقیب رویاهای خود و تولید هنر و فرهنگ آزاد می‌کنند. او پیش‌بینی می‌کند که این منجر به تجدید حیات نوآوری و رضایت شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا