اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار قانون‌ گذاری

نامه مدیر عامل Ark Invest به فدرال رزرو

به دنبال گزارش کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD) مبنی بر اینکه فدرال رزرو ایالات متحده باید افزایش نرخ بهره را متوقف کند، کاترین وود، مدیر عامل Ark Invest، نامه‌ای سرگشاده به بانک مرکزی ایالات متحده منتشر کرده و از این موسسه خواسته است تا افزایش نرخ بهره را متوقف کند. وود می‌گوید که افزایش بی‌سابقه ۱۳ برابری نرخ‌های بهره نه تنها جهان را شوکه کرده است، بلکه اقتصاد را به سمت خطر رکود تورمی سوق داده است.

 

کاترین وود از Ark Invest می‌گوید آخرین افزایش نرخ بهره فدرال رزرو عجیب بوده است، نامه می‌گوید افزایش ۱۳ تا ۱۶ برابری در نرخ‌های بانکی خطرناک است

کاترین وود، مدیرعامل Ark Invest نامه‌ای سرگشاده به فدرال رزرو نوشته است که در آن خاطرنشان می‌کند افزایش تهاجمی نرخ‌های بانکی معیار بانک مرکزی خطرناک بوده است. در نامه وود آمده است آخرین تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ وجوه فدرال رزرو به میزان ۷۵ واحد پایه، باور نکردنی است.

 

نامه وود می‌گوید که کار فدرال رزرو برای کاهش تورم احتمالاً به رکود تبدیل می‌شود. علاوه بر این، مدیرعامل Ark Invest می‌گوید که تصمیمات فدرال رزرو بر اساس دو شاخص ناموثق است که شامل معیارهای نرخ تورم و اشتغال است.

 

نامه مدیرعامل به دنبال گزارش اخیر منتشر شده توسط کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (UNCTAD) است که همچنین از فدرال رزرو می‌خواهد افزایش نرخ‌ها را متوقف کند. UNCTAD تخمین می‌زند که با هر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، تولید اقتصادی کشورهای ثروتمند ۰.۵ درصد و برای کشورهای فقیرتر، ۰.۸ درصد برای مدت سه سال کاهش می‌یابد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا