کمیته ملی بلاکچین آرژانتین

دولت آرژانتین یک کمیته ملی بلاکچین را به منظور ایجاد دستورالعمل‌ها برای استراتژی پذیرش بلاکچین در سطح دولتی تعیین کرده است. آرژانتین در سندی به اهمیت این فناوری برای آینده اشاره می‌کند و موارد استفاده متعددی را ارائه می‌کند که از معرفی بلاکچین برای تحول دیجیتالی کشور سود می‌برد.

 

آرژانتین کمیته ملی بلاکچین را تشکیل می‌دهد

کشورهای بیشتر و بیشتری اکنون با اجرای فناوری بلاکچین می‌توانند برخی از عملکردهای عمومی خود را بهبود بخشند. آرژانتین اخیرا دستورالعمل ملی بلاکچین خود را صادر کرده است.

 

این سند که در ۷ دسامبر ارائه شد، همچنین یک کمیته ملی بلاکچین را ایجاد می‌کند که این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت که به عنوان یک تعامل در اکوسیستم بلاکچین محلی برای ارتقای قابلیت همکاری فناوری‌های بلاکچین و یک دولت خوب عمل کند.

 

 

این کمیته توسط دبیرخانه نوآوری عمومی و سایر سازمان‌های ایالتی تشکیل می‌شود که سیاست‌های عمومی و راه‌حل‌های فناوری مبتنی بر بلاکچین را توسعه خواهند داد. با این حال، این سازمان‌های دیگر که برای عضویت در کمیته فراخوانده شده‌اند، به عنوان بخشی از چارچوب صادر شده به تفصیل ذکر نشده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا