بازپرداخت آرژانتین به تعویق افتاد

آرژانتین پرداخت ۲.۶ میلیارد دلاری صندوق بین‌المللی پول را به تعویق انداخت.

 

آرژانتین پرداخت ۲.۶ میلیارد دلاری صندوق بین المللی پول را به تعویق انداخت

دولت آرژانتین اعلام کرد دو پرداخت به صندوق بین‌المللی پول (IMF) را تا پایان ژوئیه به تعویق می‌اندازد. دولت تحویل این پرداخت‌ها را که بالغ بر ۲.۶ میلیارد بود به تعویق انداخت زیرا هنوز در حال مذاکره برای تسریع در پرداخت بخشی از وام صندوق بین المللی پول به کشور است.

 

اخیراً، آرژانتین بخشی از پرداخت ۲.۷ میلیارد دلاری به صندوق بین‌المللی پول را با استفاده از یوان چین و حق برداشت ویژه صندوق بین‌المللی پول (SDR) به دلیل نقدینگی پایین دلاری که این کشور تجربه می‌کند، تسویه کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا