آرژانتین واردات خود را با یوان چین تسویه می‌کند

دولت آرژانتین خاطرنشان کرده است که ۱۹ درصد از کل واردات مجاز در سیستم ملی با استفاده از یوان چین در ماه های آپریل و می انجام شده است. به گفته ماتیاس تومبولینی، وزیر بازرگانی، ۲.۷۲ میلیارد دلار یوان چین برای تکمیل این پرداخت‌ها با بهره‌گیری از خط سوآپ چین برای حفظ ذخایر دلاری این کشور تصویب شد.

 

آرژانتین در جایگزینی واردات تسویه‌شده با دلار با استفاده از یوان چین پیشرفت می‌کند

آرژانتین در حال نشان دادن پیشرفت‌هایی در جایگزینی وسایلی غیر از دلار آمریکا برای تسویه پرداخت‌های وارداتی است. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط دبیرخانه بازرگانی، واردات به یوان چین در آپریل و می تقریباً ۲۰ درصد افزایش یافت و عملیاتی معادل ۲.۷۲ میلیارد دلار مجاز بود. این پیشرفت توسط ماتیاس تومبولینی، وزیر بازرگانی، به عنوان یک پیشرفت شناخته شده است، که معتقد است این امر باعث بهبود نتیجه اقتصادی برای آرژانتین می‌شود.

 

تومبولینی بیان کرد:

جایگزین واردات به یوان ذخایر ما را تقویت می‌کند و چشم‌انداز ذخایر خالص را بهبود می‌بخشد و به ما آزادی عمل و توانایی بیشتری برای مداخله در برابر کسانی که در مورد وضعیت اقتصادی گمانه‌زنی می‌کنند می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا