بانک‌های آرژانتین حساب‌های یوان باز کنند

بانک مرکزی آرژانتین رسما یوان چین را به عنوان ارز شناخته شده برای سپرده‌گذاری در حساب‌های بانکی گنجانده است. یک اقتصاددان توضیح داد باز کردن حساب‌های یوان می‌تواند افراد و شرکت‌های بیشتری را جذب کند تا پزو آرژانتین را به یوان، به‌عنوان یک ارز پناهگاه امن، به جای مبادله تمام ارز محلی خود به دلار آمریکا، تبدیل کنند.

 

بانک‌های آرژانتین اکنون مجاز به باز کردن حساب‌های یوان هستند

بانک مرکزی آرژانتین روز پنجشنبه اعلام کرد که اکنون به یوان چین در حساب‌های بانکی اجازه می‌دهد.

 

در این اطلاعیه آمده است:

بانک مرکزی جمهوری آرژانتین، یوان را به عنوان ارز پذیرفته شده برای سپرده‌گذاری در بانک‌های پس‌انداز و حساب‌های جاری گنجانده است. بنابراین، نهادهای مالی می‌توانند حساب‌های بانکی را به یوان باز کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا