آرژانتین در تلاش برای دلارزدایی خود است

آرژانتین به تلاش‌های دلارزدایی می‌پردازد و خط تبادل چینی موجود را گسترش می‌دهد.

 

سهم آرژانتین از دلارزدایی

دولت آرژانتین موفق شد خط اعتباری به یوان چین را به ۱۹ میلیارد دلار با دولت چین افزایش دهد و مبلغ ۱۰ میلیارد دلار را برای مدیریت رایگان باز کند. تمدید این خط اعتباری برای کشوری که اکنون با کمبود دلار و محدودیت استفاده از ذخایر خارجی خود مواجه است، ضروری است.

 

توافقنامه تمدید توسط میگل پسچه، رئیس بانک مرکزی آرژانتین و یی گانگ، رئیس بانک خلق چین (PBOC) امضا شد. به گفته بانک مرکزی آرژانتین، این قرارداد همچنین به دولت آرژانتین اجازه می‌دهد تا استفاده از یوان چین را در بازار مالی ملی ترویج دهد و از حمایت‌های مشابه دلار آمریکا برخوردار باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا