آربیتراژ در بایننس ایالات متحده

برای چند روز از زمانی که بایننس ایالات متحده اعلام کرد از سرگیری برداشت‌ها خبر داده است، بیت کوین (BTC) با تخفیف دست به دست می‌شود و با بیش از ۲۵۰۰ دلار زیر قیمت بازار در ۱۰ ژوئیه معامله می‌شود. ظهور تخفیف در دارایی‌های دیجیتال همراه با دلار در تاریخ بایننس ایالات متحده به گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده شرکت وابسته و سرنوشت سرمایه‌های کاربران دامن زده است.

 

جفت دارایی‌های استیبل کوین ارزش واقعی دارایی‌های کریپتویی را ردیابی می‌کند

در ۱۰ ژوئیه ارزش BTC/USD در صرافی کریپتویی Binance US کمی بیش از ۲۷,۵۰۰ دلار بود که تقریباً ۲۵۰۰ دلار کمتر از قیمت رایج در سایر صرافی‌های متمرکز بود. در مقابل، هنگامی که با استیبل کوین USDT جفت شد، ارزش ارز دیجیتال برتر کمی بیش از ۳۰,۱۰۰ دلار در شعبه بایننس در ایالات متحده با ارزش سایر صرافی‌ها مطابقت داشت.

 

در واقع، همانطور که داده‌های Binance US نشان می‌دهد، اکثر دارایی‌های کریپتویی فهرست شده در این پلتفرم نیز با تخفیف دلاری معامله می‌شوند. با این حال، هنگامی که با استیبل کوین‌های USDT و USDC جفت شدند، به نظر می‌رسید که بسیاری از دارایی‌های کریپتو ارزش واقعی خود را دنبال می‌کنند. در حالی که اخبار تخفیف‌های بیت کوین و سایر دارایی‌های کریپتو یکی از پرطرفدارترین موضوعات در توییتر در ۹ ژوئیه بود، داده‌های اخیر در پلتفرم معاملاتی نشان می‌دهد که این اختلاف قیمت‌ها در ابتدا در حدود ۲۱ ژوئن ظاهر شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا