اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

دور سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری Aptos

استارت‌آپ وب۳ Aptos مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه به رهبری FTX Ventures و Jump Crypto به دست آورده است. این شرکت سرمایه جدید خود را در جهت ارتقای قابلیت استفاده و اجتماعی شدن به کار خواهد گرفت. این بودجه برای کمک به مقیاس بینش وب۳ Aptos برای برنامه های مختلف استفاده خواهد شد.

 

FTX دسترسی خود را افزایش می دهد

همانطور که در یک پست از Aptos در روز دوشنبه توضیح داده شد، دور تأمین مالی شامل پشتیبانی چندین شریک جدید مانند Apollo، Griffin Gaming Partners، Franklin Templeton، Circle Ventures و Superscrypt بود. همچنین پشتیبانی مداوم از a16z، یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال و Multicoin دریافت کرد.

 

در این بیانیه آمده است:

این بودجه در زمان حساسی در صنعت ما می آید. ما از این به عنوان فرصتی برای ساختن پایه قابل اعتمادی که در web3 منتظر آن بوده ایم استفاده می کنیم.

 

وب۳ نام مستعار نسل بعدی برنامه های اینترنتی است که بر روی فناوری بلاک چین با استفاده از قراردادهای هوشمند ساخته می‌شوند. در تئوری، برنامه‌های وب ۳ غیرمتمرکز کردن اینترنت اولیه را با عملکرد وب ۲ ترکیب می‌کنند که امروزه توسط غول‌های فناوری مانند گوگل و فیس‌بوک رهبری می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا